See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej dla siedziby Archiwum Narodowego w Krakowie przy ul. Rakowickiej 22E
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej przez 24 miesiące do siedziby Archiwum Narodowego w Krakowie przy ul. Rakowickiej 22E w Krakowie o łącznym szacowanym wolumenie 1704 MWh rocznie. Wskazane powyżej prognozowane zużycie energii elektrycznej w poszczególnych przyłączach ma charakter orientacyjny i może odbiegać od faktycznie pobranej energii, w okresie trwania umowy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002