2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przebudowa dostrzegalni przeciwpożarowej w leśnictwie Kup Nowy - opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz wykonanie na jej podstawie robót budowlanych.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z uzyskaniem wymaganych przepisami prawa opinii, uzgodnień i decyzji administracyjnych, a następnie wykonanie na podstawie tej dokumentacji robót budowlanych w zakresie przebudowy dostrzegalni przeciwpożarowej w leśnictwie Kup Nowy, zlokalizowanej na dz. nr 228 KM10, obręb 0010 – Brynica, nr ewid.: 160905_2.0010.AR_10.228. Realizacja przedmiotu zamówienia odbywa się w formule „zaprojektuj i wybuduj”, a szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Programie Funkcjonalno-Użytkowym stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 298175-2026
Interne Kennung: SA.270.2.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation