See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Transformacja cyfrowa i wzmocnienie cyberbezpieczeństwa SPZOZ w Łęcznej
Beschreibung: 3.1. Przedmiotem zamówienia jest usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej poprzez wdrożenie rozwiązań cyfrowych oraz systemowego podejścia do bezpieczeństwa przetwarzania danych. W ramach zamówienia przewidziano realizację czterech kluczowych zadań: 1. Integrację i rozbudowę systemów informatycznych świadczeniodawcy; 2. Digitalizację dokumentacji medycznej istotnej z punktu widzenia leczenia i profilaktyki; 3. Działania zwiększające poziom cyberbezpieczeństwa szpitala; 4. Wdrożenie rozwiązań AI i podłączenie do centralnego repozytorium danych medycznych. 3.2. Przedmiot zamówienia został opisany i wyszczególniony w załącznikach nr od 3.1 do 3.3 (odpowiednia dla oferowanego zestawu) stanowiących Opis przedmiotu umowy kod CPV: 48000000-8 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne; 30236000-2 Różny sprzęt komputerowy; 72263000-6m Usługi wdrożenia oprogramowania; 72000000-Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia 3.3. Zamówienie podzielono na 3 zestawy (części). Dopuszcza się składanie ofert częściowych na poszczególne zestawy. W ramach zestawu należy zaoferować wszystkie wymienione pozycje. Nie wypełnienie którejkolwiek pozycji w ramach zestawu będzie skutkowało odrzuceniem oferty. W podziale na zestawy: zestaw 1 Rozbudowa systemu medycznego WMS/Mediqus zestaw 2 Modernizacja infrastruktury informatycznej Szpitala zestaw 3 Integracja Systemu PACS z Platformą Usług Inteligentnych 3.4. Przedmiot zamówienia ma być nowy, dopuszczony do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa i odpowiadać wszelkim wymaganiom określonym przepisami prawa oraz wolny od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych. 3.5. Podane w załącznikach parametry techniczne należy traktować jako wzór spełniający minimalne wymagania. Proponowane przez Wykonawców elementy nie mogą posiadać parametrów gorszych od podanych jako wzór. 3.6. Jeśli w dokumentacji przetargowej wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w dokumentacji. Jeżeli Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji stanowiącej załącznik do SWZ, ale nie podaje minimalnych parametrów, które by tę równoważność potwierdzały – Wykonawca obowiązany jest zaoferować produkt o właściwościach zbliżonych, nadający się funkcjonalnie do zapotrzebowanego zastosowania (arg. na podstawie sentencji wyroku Krajowej Izby Odwoławczej z dnia 14 października 2013 r. [sygn. akt: KIO 2315/13]). Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. UWAGA: Nazwą własną jest nazwa, pod którą oznaczony przez nią przedmiot występuje (lub występowałby) zarówno w Polsce jak i w innych krajach.. 3.7. W przypadku opisania przez Zamawiającego przedmiotu zamówienia za pomocą norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy spełniają wymagania określone przez Zamawiającego 3.8. Wykonawca zobowiązuje się w okresie gwarancji w zakresie sprzętu, którego gwarancja dotyczy i została wpisana w Opisie przedmiotu umowy do świadczenia usług serwisowych, walidacyjnych i gwarancyjnych przedmiotu dostawy zgodnie z zaleceniem producenta bez ponoszenia kosztów przez Zamawiającego, przy czym minimalne warunki gwarancji muszą odpowiadać warunkom określonym w Gwarancji stanowiącej załącznik nr od 5 do umowy, która wynosi minimum 36 m-cy ( zgodnie ze złożony formularzem ofertowym), 3.9. Termin zapłaty wynosi do 60 dni od daty otrzymania prawidłowo wystawionej faktury. 3.10. Wykonawca może złożyć ofertę na każdy zestaw. 3.11. Zamawiający – na podstawie art. 139 PZP – informuje, że w pierwszej kolejności dokona badania i oceny ofert w niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 3.12. Zamówienie realizowane w ramach Inwestycji D1.1.2 - Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, nr wniosku KPOD.07.03-IP.10-0371/25
Interne Kennung: SP ZOZ – DZ / 2 / 2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zestaw 1 Rozbudowa systemu medycznego WMS/Mediqus
Beschreibung: Rozbudowa systemu medycznego WMS/Mediqus
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0002
Titel: zestaw 2 Modernizacja infrastruktury informatycznej Szpitala
Beschreibung: zestaw 2 Modernizacja infrastruktury informatycznej Szpitala
Los: LOT-0003
Titel: zestaw 3 Integracja Systemu PACS z Platformą Usług Inteligentnych
Beschreibung: Integracja Systemu PACS z Platformą Usług Inteligentnych