2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa środków czystości oraz sprzętu gospodarczego dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywna dostawa środków czystości oraz sprzętu gospodarczego dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, a zatem przedmiot zamówienia podzielony jest na trzydzieści jeden odrębnych zadań. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: - „Specyfikacja asortymentowo-cenowa” – załącznik nr 2.1÷2.31 do SWZ, - „Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy” – załącznik nr 4.1÷4.6 do SWZ. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych - opis równoważności zawarty został w rozdziale IV SWZ. 5. Zamawiający nie żąda od Wykonawcy wniesienia wadium oraz nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 6. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej oraz zamówień uzupełniających. 7. Klauzulę informacyjna wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 8. Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ.
Interne Kennung: DO/DZ-381-1-21/24
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
5. Los
Los: LOT-0024
Titel: Worki foliowe
Beschreibung: Zadanie 24 - Worki foliowe 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: - „Specyfikacja asortymentowo-cenowa” - załącznik nr 2.24 do SWZ, - „Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy” - załącznik 4.4 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 22.09.2024 r. 4. Planowany termin rozpoczęcia realizacji przedmiotu zamówienia: nie wcześniej niż 17 lipca 2024 r.
Interne Kennung: Zadanie 24
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte