See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Z2022-014009 - Projektové dokumentace VN, NN 2023
Beschreibung: Předmětem zakázky je vypracování projektových dokumentací a zajištění inženýrských činnosti souvisejících se zpracováním projektové dokumentace energetických zařízení DS provozovaných zadavatelem, zajištění vyhotovení PD na liniové stavby vedení NN, VN a transformovny VN/NN souvisejících zařízení včetně rekonstrukcí technologie distribučních zděných i vestavěných trafostanic a souvisejících stavebních úprav, zajištění souvisejících geodetických prací a dalších s tím souvisejících činností. Detailní specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky jsou uvedeny v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 14009-2022
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN 2023_1
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0024
Titel: Část 8 - region Písek
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN 2023 - část 8
Los: LOT-0023
Titel: Část 7 - region Otrokovice
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN 2023 - část 7
Los: LOT-0019
Titel: Část 3 - region Hodonín
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN 2023 - část 3
Los: LOT-0017
Titel: Část 1 - region Brno
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN 2023 - část 1
Los: LOT-0025
Titel: Část 9 - region Prostějov
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN 2023 - část 9
Los: LOT-0022
Titel: Část 6 - region Nové Město na Moravě
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN 2023 - část 6
Los: LOT-0026
Titel: Část 10 - region Tábor
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN 2023 - část 10
Los: LOT-0018
Titel: Část 2 - region České Budějovice
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN 2023 - část 2
Los: LOT-0020
Titel: Část 4 - region Jihlava
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN 2023 - část 4
Los: LOT-0027
Titel: Část 11 - region Znojmo
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN 2023 - část 11
Los: LOT-0021
Titel: Část 5 - region Jindřichův Hradec
Interne Kennung: Projektové dokumentace VN, NN 2023 - část 5