See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Borstimplantaten, tissue-expanders en sizers t.b.v. Radboudumc
Beschreibung: Dit is een Europese Openbare aanbesteding van Stichting Radboud universitair medisch centrum, hierna te noemen Radboudumc. Het doel van de aanbesteding is het selecteren en contracteren van één (1) Ondernemer voor het leveren van borstimplantaten, tissue-expanders en sizers t.b.v. de afdeling Plastische Chirurgie van het Radboudumc. De leveringen van de borstimplantaten, tissue-expanders en sizers dienen te worden uitgevoerd conform de eisen en wensen in de aanbestedingsstukken. Tevens zal gedurende de gehele looptijd van de overeenkomst continu aandacht dienen te zijn voor duurzaamheid in de dienstverlening, onder meer door uitvoering te geven aan de Green Deal Duurzame Zorg die Radboudumc (mede) ondertekent heeft en haar eigen Duurzaamheidsbeleid 2021-2025 die in samenspraak met de Radboud Universiteit tot stand is gekomen. De beoogde duur van de Raamovereenkomst bedraagt drie (3) jaar behoudens een optionele (eenzijdig uit te oefenen door Radboudumc) verlenging van maximaal één (1) x één (1) jaar. De totale contractduur is daarmee maximaal vier (4) jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33184400 Brustprothesen
5. Los
Los: LOT-0000