490054-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Inzameling en verwerking oud papier en karton (OPK)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInzameling en verwerking oud papier en karton (OPK)
BeschreibungDe opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de volgende diensten en evt. bijbehorende leveringen: het inzamelen en het verwerken (inclusief de vermarkting) van het (Oud) Papier en Karton (OPK) en daarmee samenhangende dienstverlening, circa 2.088 ton OPK op jaarbasis. In het programma van eisen (bijlage 03) staan de diverse te leveren diensten of producten vermeld.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
LosLOT-0000
TitelPerceel 1
BeschreibungInzameling en verwerking oud papier en karton (OPK).
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOptie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal één jaar.