2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dieta pro laboratorní zvířata 2025 - 2026
Beschreibung: Cílem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody na dobu určitou od 1. 2. 2025 do 1. 2. 2027 s jedním dodavatelem, jehož nabídka bude vyhodnocena jako ekonomicky nejvýhodnější. Rámcová dohoda upraví rámcové podmínky zadávání jednotlivých veřejných zakázek, jejichž předmětem budou opakující se dodávky diety pro laboratorní zvířata. V případě, že bude rámcová dohoda uzavřena (oboustranně podepsána) po datu 1. 2. 2025, bude účinná ode dne jejího uveřejnění v registru smluv. Jednotlivé zakázky budou na základě této rámcové dohody zadávány na základě dílčích objednávek v souladu s § 134 ZZVZ postupem bez obnovení soutěže. Závazný vzor rámcové dohody tvoří přílohu č. 2 ZD. Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody s jedním dodavatelem, která upraví rámcové podmínky zadávání jednotlivých veřejných zakázek, jejichž předmětem budou dodávky diety (krmiva) pro chov laboratorních zvířat, včetně balení a ošetření krmiva dle potřeb Zadavatele a dopravy krmiva do místa plnění veřejné zakázky specifikovaného v jednotlivé dílčí smlouvě.
Interne Kennung: VZ 24/866 ÚMG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15700000 Tierfuttermittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Jedná se o uveřejnění dílčích smluv (objednávek) dle § 137 písm. b) ZZVZ uzavřených na základě Rámcové dohody ze dne 23. 1. 2025 za 2. čtvrtletí 2026.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku ze smlouvy jsou v podrobnostech uvedeny v rámcové dohodě. Jedná se především o inflační doložku, změnu ceny v případě změny DPH a vyhrazenou změnu dle § 100 odst. 2 ZZVZ.