2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Zaniemyśl w 2027 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) prowadzonego przez Gminę Zaniemyśl w miejscowości Jeziory Małe. Zamówienie będzie realizowanie w okresie od 01.01.2027 r. do 31.12.2027 r. Przedmiot zamówienia obejmuje a) przyjmowanie odpadów komunalnych, wyszczególnionych rodzajowo dla zamówienia, we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu przyjmowania odpadów komunalnych od operatora odbioru odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, b) przetworzenie przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D), we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu zagospodarowania odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, c) realizację obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych, d) realizację obowiązków gwarantujących Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno-weryfikacyjnych, e) zagospodarowanie szacunkowej masy odpadów komunalnych wynoszącej 3 059,07 Mg w okresie realizacji zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa usługa zagospodarowania odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, oraz z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) prowadzonego przez Gminę Zaniemyśl w miejscowości Jeziory Małe. Przedmiot zamówienia obejmuje a) przyjmowanie odpadów komunalnych, wyszczególnionych rodzajowo dla zamówienia, we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu przyjmowania odpadów komunalnych od operatora odbioru odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, b) przetworzenie przyjętych odpadów komunalnych w procesach odzysku (R) i/lub unieszkodliwiania (D), we wskazanym i zapewnionym przez Wykonawcę miejscu zagospodarowania odpadów komunalnych, w sposób zgodny z prawem oraz wymaganiami wynikającymi z dokumentów zamówienia, c) realizację obowiązków sprawozdawczo-informacyjnych, d) realizację obowiązków gwarantujących Zamawiającemu możliwości realizacji uprawnień kontrolno-weryfikacyjnych, e) zagospodarowanie szacunkowej masy odpadów komunalnych wynoszącej 3 059,07 Mg w okresie realizacji zamówienia.