2. Verfahren
Verfahren
Titel: Procesautomatisering Civiele Kunstwerken
Beschreibung: Deze opdracht met kenmerk 1-D-0024204-25 gaat over procesautomatisering van civiele kunstwerken. Deze opdracht richt zich specifiek op het onderhoud en beheer van de procesautomatiseringssystemen van de civiele kunstwerken, met de nadruk op het waarborgen van een stabiele, veilige en betrouwbare werking van de procesautomatiseringssystemen, terwijl tegelijkertijd de ambitie van de aanbestedende dienst op het gebied van cybersecurity wordt gerealiseerd.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie Beschrijvend Document en diens bijlagen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50324100 Systemwartung, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72253200 Systemunterstützung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0000