2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa posiadanego przez NCBJ klastra obliczeniowego HPC (High Performance Computing) chłodzonego „wodą gorącą”, wraz z instalacją i rozbudową infrastruktury technicznej dla tych systemów
Beschreibung: 1. Rozbudowa środowiska wysokowydajnych obliczeń (HPC) klastra komputerowego CIŚ poprzez zwiększenie zasobów obliczeniowych oraz rozszerzenie funkcjonalności służących zarzadzaniu infrastrukturą HPC, stanowiących uzupełnienie dostaw zamówienia podstawowego. Rozbudowa obejmuje w szczególności dodatkowe serwery obliczeniowe CPU, zasoby GPGPU oraz oprogramowanie służące do zarzadzania środowiskiem HPC. 2. Szczegółowy zakres rzeczowy Przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji określa załącznik nr 1 do Zaproszenia – Specyfikacja techniczna oraz załącznik nr 6 do Zaproszenia – Projektowane postanowienia umowy (PPU). 3. Maksymalny wymagany okres realizacji przedmiotu zamówienia: nie później niż do 25.06.2026 r. - w tym instalacja, kompleksowe wdrożenie, szkolenie oraz przeprowadzenie testów (z uwagi na konieczność rozliczenia Projektu, z którego finansowane zamówienie). 4. Wymagany okres gwarancji na przedmiot zamówienia wynosi 5 lat, licząc od daty podpisania protokołu odbioru.
Interne Kennung: EZP.270.67.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner
5. Los
Los: LOT-0001