See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Produkty lecznicze i materiały opatrunkowe.
Beschreibung: Produkty lecznicze i materiały opatrunkowe.
Interne Kennung: ZP/2501/78/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia związana z wyczerpaniem umów i brakiem możliwości ich aneksowania
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: P1- Ropiwakaina
Beschreibung: Ropiwakaina
Interne Kennung: P1
Los: LOT-0002
Titel: P2- Naldemedyna
Beschreibung: Naldemedyna
Interne Kennung: P2
Los: LOT-0003
Titel: P3- Leki okulistyczne
Beschreibung: Leki okulistyczne
Interne Kennung: P3
Los: LOT-0004
Titel: P4- Leki narkotyczne
Beschreibung: Leki narkotyczne
Interne Kennung: P4
Los: LOT-0005
Titel: P5- Diety EN i ONS
Beschreibung: Diety EN i ONS
Interne Kennung: P5
Los: LOT-0006
Titel: P6- Leki różne 1
Beschreibung: Leki różne 1
Interne Kennung: P6
Los: LOT-0007
Titel: P7- Leki różne 2
Beschreibung: Leki różne 2
Interne Kennung: P7
Los: LOT-0008
Titel: P8- Leki różne 3
Beschreibung: Leki różne 3
Interne Kennung: P8
Los: LOT-0009
Titel: P9- Gadobutrol
Beschreibung: Gadobutrol
Interne Kennung: P9
Los: LOT-0010
Titel: P10- Cefuroksym
Beschreibung: Cefuroksym
Interne Kennung: P10
Los: LOT-0011
Titel: P11- Midazolam roztwór do stosowania w jamie ustnej
Beschreibung: Midazolam roztwór do stosowania w jamie ustnej
Interne Kennung: P11
Los: LOT-0012
Titel: P12- Leki różne formy doustne
Beschreibung: Leki różne formy doustne
Interne Kennung: P12
Los: LOT-0013
Titel: P13- Novoseven
Beschreibung: Novoseven
Interne Kennung: P13
Los: LOT-0014
Titel: P14- Antybiotyki
Beschreibung: Antybiotyki
Interne Kennung: P14
Los: LOT-0015
Titel: P15- Leki różne 4
Beschreibung: Leki różne 4
Interne Kennung: P15
Los: LOT-0016
Titel: P16- Flumazenil
Beschreibung: Flumazenil
Interne Kennung: P16
Los: LOT-0017
Titel: P17- Kwas traneksamowy
Beschreibung: Kwas traneksamowy
Interne Kennung: P17
Los: LOT-0018
Titel: P18- Immunoglobulina ludzka normalna
Beschreibung: Immunoglobulina ludzka normalna
Interne Kennung: P18
Los: LOT-0019
Titel: P19- Bezpieczne pojemniki z formaliną na próbki biologiczne / histopatologiczne
Beschreibung: Bezpieczne pojemniki z formaliną na próbki biologiczne / histopatologiczne
Interne Kennung: P19
Los: LOT-0020
Titel: P20- Preparat do wypełniania cewników dializacyjnych z heparyną
Beschreibung: Preparat do wypełniania cewników dializacyjnych z heparyną
Interne Kennung: P20
Los: LOT-0021
Titel: P21- Isoprenalinum
Beschreibung: Isoprenalinum
Interne Kennung: P21
Los: LOT-0022
Titel: P22-Epoetyna alfa
Beschreibung: Epoetyna alfa
Interne Kennung: P22
Los: LOT-0023
Titel: P23-Filgrastim
Beschreibung: Filgrastim
Interne Kennung: P23
Los: LOT-0024
Titel: P24-Etomidat
Beschreibung: Etomidat
Interne Kennung: P24
Los: LOT-0025
Titel: P25-Olanzapina i.v.
Beschreibung: Olanzapina i.v.
Interne Kennung: P25
Los: LOT-0026
Titel: P26-Emtrycytabina + tenofovir (dizoproksyl tenofowiru)
Beschreibung: Emtrycytabina + tenofovir (dizoproksyl tenofowiru)
Interne Kennung: P26
Los: LOT-0027
Titel: P27-Krem pielęgnacyjny, natłuszczająco-złuszczający
Beschreibung: Krem pielęgnacyjny, natłuszczająco-złuszczający
Interne Kennung: P27
Los: LOT-0028
Titel: P28-Artemisol
Beschreibung: Artemisol
Interne Kennung: P28
Los: LOT-0029
Titel: P29-Roztwór do płukania ran
Beschreibung: Roztwór do płukania ran
Interne Kennung: P29
Los: LOT-0030
Titel: P30-Leki różne 5
Beschreibung: Leki różne 5
Interne Kennung: P30
Los: LOT-0031
Titel: P31-Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego
Beschreibung: Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego
Interne Kennung: P31
Los: LOT-0032
Titel: P32-Hydrocortyson ampułki
Beschreibung: Hydrocortyson ampułki
Interne Kennung: P32