2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fiscale advisering
Beschreibung: De Opdracht betreft een Raamovereenkomst voor fiscale adviesdiensten op het gebied van (Nederlandse) belastingen en algemene juridische aangelegenheden. Duur van de overeenkomst is twee jaar met een mogelijkheid van verlenging.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79220000 Dienstleistungen im Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Opdracht betreft een Raamovereenkomst voor fiscale adviesdiensten op het gebied van (Nederlandse) belastingen en algemene juridische aangelegenheden. vaste looptijd van twee met de mogelijkheid om 2x maximaal12 maanden verlengen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Mogelijkheid tot verlengen