See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het verwerken en verzenden van uitgaande fysieke en digitale post
Beschreibung: Zorgpunt Waasland wenst een dienstverlener aan te stellen die zal instaan voor het verwerken, drukken, verpakken (envelopperen) en verzenden van uitgaande fysieke en digitale post. Momenteel verloopt dit proces grotendeels nog manueel: brieven, facturen worden nog gedrukt, verpakt en verzonden door de eigen diensten. Dit werkproces dient geoptimaliseerd te worden en evolueert bij voorkeur naar een zo volledig mogelijk, gebruiksvriendelijk digitaal proces. De fysieke uitgaande post (briefwisseling, uitsturen van facturen ed. ) dient overgenomen te worden door de dienstverlener. Daarom is Zorgpunt Waasland op zoek naar een partner die instaat voor de volledige ontzorging van dit proces en meedenkt om de uitgaande post op termijn te kunnen blijven optimaliseren. Resterende uitgaande post die niet via de digitale weg kan verstuurd worden, wordt in een perceel apart opgenomen. Deze post dient opgehaald en verzonden te worden.
Interne Kennung: PPP0O4-4452/5140/2025-4452
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64100000 Post- und Kurierdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Verwerken en verzenden van digitaal aangeleverde uitgaande post
Beschreibung: Via een online portaal dienen medewerkers van verschillende diensten van Zorgpunt Waasland de te versturen brieven en facturen te kunnen opladen.
Interne Kennung: 2024-4452_1
Los: LOT-0002
Titel: Verwerken en verzenden van fysiek aangeleverde uitgaande post
Beschreibung: Uitgaande post die niet via een online portaal aangeleverd kan worden, zal ter plaatse in de administratie van Zorgpunt Waasland (oude Zandstraat 92 te 9120 Beveren) opgehaald moeten worden om door de dienstverlener verstuurd te worden.
Interne Kennung: 2024-4452_2