See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa od dnia 1 stycznia 2025 roku do dnia 31 grudnia 2026 roku oleju napędowego (ON) i benzyny bezołowiowej (Pb95) do stacji paliw Zamawiającego, zlokalizowanej w Złocieńcu przy ul. Piaskowej 8
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa do stacji paliw Zamawiającego zlokalizowanej w Złocieńcu przy ul. Piaskowej 8, w ilości szacunkowej: - 2700 m³ (dwa tysiące siedemset) oleju napędowego ON, - 700 m³ (siedemset) benzyny bezołowiowej Pb95, 2) Dostarczane paliwo musi spełniać wszystkie wymagania jakościowe aktualnych Polskich Norm PN-EN 590+A1 dla oleju napędowego, PN-EN 228+A1 dla benzyny bezołowiowej, jak również muszą być zgodne z nowelizowanymi w trakcie dostaw normami i przepisami. 3) Podwykonawstwo: Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. 4) Zamawiający żąda wskazania przez Wykonawcę części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć Podwykonawcom. 5) Wykonanie prac w podwykonawstwie nie zwalnia Wykonawcy z odpowiedzialności 6) za wykonanie obowiązków wynikających z umowy i obowiązujących przepisów prawa. Wykonawca odpowiada za działania podwykonawców, jak za własne. Jakakolwiek przerwa w realizacji przedmiotu umowy wynikająca z braku podwykonawcy będzie traktowana jako przerwa wynikła z przyczyn zależnych od Wykonawcy i nie może stanowić podstawy do zmiany warunków umownych. 7) Olej napędowy i benzyna bezołowiowa powinny spełniać wymagania jakościowe, określone w rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (tekst jednolity Dz. U. Z 2015 r. poz. 1680 ze zm.). Parametry techniczne i chemiczne dostarczanych paliw nie mogą być gorsze niż określone w załącznikach do przywołanego wyżej rozporządzenia. 8) Zamawiający zastrzega sobie prawo do zamówienia dowolnie mniejszej ilości oleju napędowego i benzyny bezołowiowej w stosunku do wielkości określonej w Rozdziale IV w zależności od potrzeb Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zamówienia o 20 proc. większej ilości oleju napędowego i benzyny bezołowiowej w stosunku do wielkości określonej w Rozdziale IV. 9) Olej napędowy i benzyna bezołowiowa powinny pochodzić z bieżącej produkcji. 10) Każda dostawa oleju napędowego i benzyny bezołowiowej powinna: a) spełniać warunki określone w Przedmiocie Zamówienia określonym w SIWZ; b) posiadać świadectwo jakości spójne w treści z materiałowym dokumentem dostawy i wystawione przez producenta paliw lub akredytowane laboratorium, c) być dostarczona w autocysternach, d) posiadać dowód wydania. 11) Dostarczona dokumentacja użytkowa powinna być sporządzona w języku polskim. 12) Dostawy oleju napędowego i benzyny bezołowiowej będą odbywać się środkiem transportu Wykonawcy i na jego koszt maksymalnie 8 razy w miesiącu, w dni robocze w godzinach od 5:00 do 21:00. Dniami roboczymi są wszystkie dni, które nie są dniami wolnymi od pracy o których mowa w art. 1 ustawy z dnia 18 stycznia 1951 roku o dniach wolnych od pracy (Dz.U. z 1951r. nr 4 poz. 28 z późn. zm.). 13) Koszty dostaw paliwa oraz wszystkie inne koszty Wykonawca zobowiązany jest wliczyć w oferowaną cenę jednostkową oleju napędowego i benzyny bezołowiowej. 14) Zamawiający wymaga, aby paliwo było dostarczane cysternami samochodowymi będącymi w dyspozycji Wykonawcy, spełniającymi wymagania określone w ustawie z dnia 19 sierpnia 2011 r. o przewozie towarów niebezpiecznych (Dz.U. z 2016 r. poz. 1834 ze zm.). 15) Dostawy oleju napędowego i benzyny bezołowiowej będą realizowane w określonych partiach, których wielkość mieścić się będzie w granicach od 4 do 10 m³ benzyny bezołowiowej, od 10 do 30 m³ oleju napędowego w zależności od potrzeb Zamawiającego. 16) Termin, wielkość i miejsce dostawy oraz rodzaj paliwa będą każdorazowo określany przez Zamawiającego w drodze zamówienia telefonicznego, faksem lub pocztą elektroniczną. Dostawy będą zamawiane w dni robocze od pn. – pt. do godz. 10.00. 17) Zamówienie na dostawę paliwa na dany dzień nie może być złożone później niż do godz. 10:00 dnia poprzedniego (w przypadku zamówienia na poniedziałek, zamówienie zostanie złożone w piątek do godz. 10:00) 18) Wykonawca jest odpowiedzialny za zamówione paliwo do chwili jego zrzutu do zbiornika Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 593646-2024
Interne Kennung: ZP- 1P/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09130000 Mineralöl und Destillate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001