490179-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur und Wartung von Schiffen – Naprawa i konserwację części podwodnej kadłuba - prace malarskie jednostki pływającej PLANETA I
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNaprawa i konserwację części podwodnej kadłuba - prace malarskie jednostki pływającej PLANETA I
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa naprawy i konserwacji części podwodnej kadłuba - prace malarskie jednostki pływającej PLANETA I, obejmująca dwa zadania: - zadanie I - naprawa i konserwacja części podwodnej kadłuba - prace malarskie PLANETA I, - zadanie II - naprawa uszkodzenia połączenia pawęży statku z lewą burtą – prace spawalnicze i malarskie statku PLANETA I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w Załączniku nr 9 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung338904-2026
Interne KennungPO-II.2600.8.26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50241000 Reparatur und Wartung von Schiffen
5. Los
LosLOT-0001
TitelNaprawa i konserwacja części podwodnej kadłuba - prace malarskie jednostki pływającej PLANETA I
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest usługa naprawy i konserwacji części podwodnej kadłuba - prace malarskie jednostki pływającej PLANETA I, obejmująca dwa zadania: - zadanie I - naprawa i konserwacja części podwodnej kadłuba - prace malarskie PLANETA I, - zadanie II - naprawa uszkodzenia połączenia pawęży statku z lewą burtą – prace spawalnicze i malarskie statku PLANETA I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ oraz w Załączniku nr 9 do SWZ.