See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Achizitionare diverse medicamente (49 loturi)
Beschreibung: In baza contractului de furnizare ce se doreste a fi atribuit se vor asigura, cu respectarea conditiilor si cerintelor cuprinse in Caietul de sarcini, anexa la prezenta documentatie de atribuire, achizitionarea medicamentelor necesare defasurarii activitatii institutiei. Medicamentele vor fi furnizate achizitorului functie de necesitatea concreta a acestuia, raportat la comanda formulata de achizitor, in conditiile financiare convenite la data atribuirii contractului raportat la oferta de pret unitara inaintata de catre furnizor, valoarea lunara platibila furnizorului fiind determinata raportat la natura produselor furnizate, cantitatea de produse furnizate si pretul unitar al produselor cuprins in oferta furnizorului. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 5 zile Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a-3-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor
Interne Kennung: 3519062_2026_PAAPD1631700
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 1
Beschreibung: conform Caiet de sarcini si Centralizator de produse
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 3
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 4
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 5
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 6
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 7
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 8
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 9
Interne Kennung: 9
Los: LOT-0010
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 10
Interne Kennung: 10
Los: LOT-0011
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 11
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 12
Interne Kennung: 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 14
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 15
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 16
Interne Kennung: 16
Los: LOT-0017
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 17
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 18
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 19
Interne Kennung: 19
Los: LOT-0020
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 20
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 21
Interne Kennung: 21
Los: LOT-0022
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 22
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 23
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 24
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 25
Interne Kennung: 25
Los: LOT-0026
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 26
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 27
Interne Kennung: 27
Los: LOT-0028
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 28
Interne Kennung: 28
Los: LOT-0029
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 29
Interne Kennung: 29
Los: LOT-0030
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 30
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 31
Interne Kennung: 31
Los: LOT-0032
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 32
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 33
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 34
Interne Kennung: 34
Los: LOT-0035
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 35
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 36
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 37
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 38
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 39
Interne Kennung: 39
Los: LOT-0040
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 40
Interne Kennung: 40
Los: LOT-0041
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 41
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 42
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 43
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 44
Interne Kennung: 44
Los: LOT-0045
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 45
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 46
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 47
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 48
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: DIVERSE MEDICAMENTE - LOT 49
Interne Kennung: 49