2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese niet-openbare aanbesteding Fotografiediensten
Beschreibung: Aanbesteding voor het afsluiten van een raamovereenkomst met vier Opdrachtnemers voor Fotografiediensten t.b.v. de Tweede Kamer der Staten-Generaal. €70.000,- totale waarde per jaar (over vier opdrachtnemers).
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79961000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: n.v.t.