2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa wsparcia dla FW PaloAlto
Beschreibung: 4.2 Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie odnowienia usługi wsparcia dla FW PaloAlto przez producenta na rzecz Zamawiającego na okres 29 miesięcy, liczony od dnia podpisania przez Zamawiającego protokołu odbioru bez zastrzeżeń; szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ
Interne Kennung: BA.V.262.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 3.2 Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub wyższej niż kwoty określone w Obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy. 3.3 Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 3.4 Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 3.5 Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 3.6 Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu za wyjątkiem sytuacji określnej w art. 261 ustawy. 3.7 Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych. 3.8 Zamawiający nie przewiduje udzielenie zamówienia w częściach. Jest to zamówienie kompleksowe polegające na dostarczeniu sprzętu, licencji systemowych urządzeń oraz udzieleniu wsparcia producenta. Mając na względzie powyższe, Zamawiający dokonał rozważenia podziału zamówienia na części i uznał, że dokonanie podziału przedmiotowego zamówienia na części jest nieuzasadnione. Podział zamówienia na części oraz potrzeba skoordynowania działań różnych Wykonawców i ich odpowiedzialność za realizację poszczególnych części mogłyby poważnie zagrozić właściwemu wykonaniu zamówienia realizację poszczególnych części. 7.2 O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania. 7.3 Z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający wyklucza Wykonawców, w przypadkach wskazanych w art. 57 dyrektywy 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r.: Bezpośrednie lub pośrednie zaangażowanie w przygotowanie przedmiotowego postępowania o udzielenie zamówienia: art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oświadczenia na formularzu JEDZ. Korupcja: art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. c i art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oświadczenia na formularzu JEDZ oraz informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. Nadużycia finansowe: art. 108 ust. 1 pkt 1 lit g i art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oświadczenia na formularzu JEDZ oraz informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. Naruszenie obowiązków w dziedzinie prawa pracy: art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. h i art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oświadczenia na formularzu JEDZ oraz informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. Opłacanie składek na ubezpieczenie społeczne: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oświadczenia na formularzu JEDZ. Płatność podatków: art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oświadczenia na formularzu JEDZ. Porozumienia z innymi wykonawcami mające na celu zakłócenie konkurencji: art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oświadczenia na formularzu JEDZ oraz oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz.U. z 2020 r. poz. 1076 i 1086), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. Praca dzieci i inne formy handlu ludźmi: art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. b i f i art. 108 ust 1 pkt 2 ustawy Pzp W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oświadczenia na formularzu JEDZ oraz informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. Pranie pieniędzy lub finansowanie terroryzmu: art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. d i art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy Pzp W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oświadczenia na formularzu JEDZ oraz informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy Pzp sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. Przestępstwa terrorystyczne lub przestępstwa związane z działalnością terrorystyczną: art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. e i art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oświadczenia na formularzu JEDZ oraz informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem. Udział w organizacji przestępczej: art. 108 ust. 1 pkt 1 lit. a i art. 108 ust. 1 pkt 2 ustawy. W celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oświadczenia na formularzu JEDZ oraz informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy sporządzoną nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 4.2 Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie odnowienia usługi wsparcia dla FW PaloAlto przez producenta na rzecz Zamawiającego na okres 29 miesięcy, liczony od dnia podpisania przez Zamawiającego protokołu odbioru bez zastrzeżeń; szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ. 8.2 Wykonawca zobowiązany jest złożyć oświadczenia i dokumenty, w terminach wskazanych niżej: SKŁADANE Z OFERTĄ W SYSTEMIE – NA PLATFORMIE ZAKUPOWEJ: 1) Wypełniony i podpisany Formularz Oferty. 2) Oświadczenie JEDZ Wykonawcy/ Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania -na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia; 3) Oświadczenie Wykonawcy/wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia stanowiące potwierdzenie, że Wykonawca nie podlega wykluczeniu z postępowania na podstawach określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, wg wzoru określonego w SWZ; w przypadku, gdy Wykonawca polega na zdolnościach lub sytuacji innych Podmiotów, załączenie do Oferty w systemie: Oświadczenia, dotyczące każdego Podmiotu; 4) Oświadczenie Wykonawcy/ Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia stanowiące potwierdzenie, że nie istnieją okoliczności określone w art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 2025/2033 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie, wg wzoru określonego w SWZ; 5) dokument wadium, w przypadku wniesienia w formie innej niż pieniądz (w przypadku, gdy było wymagane), 6) dokument lub dokumenty, z którego (ych) będzie wynikać zakres umocowania w przypadku, gdy ofertę w imieniu Wykonawcy podpisuje(ą) osoba(y) inna(e) niż ujawniona(e) w dokumentach rejestrowych; 7) pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia – dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia; UWAGA: Oferta składana przez spółki cywilne (ustawowo zdefiniowane w Tytule XXXI Księgi Trzeciej kodeksu cywilnego (Dz. U. 1964 r. Nr 16 poz. 934 ze zm.) oraz zgodnie z art. 4 ust. 2 ustawy Prawo przedsiębiorców (j.t. Dz. U. z 2018 r. poz. 646 ze zm.) jest traktowana, jako oferta Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego (art. 58 ustawy Pzp) i solidarnie za nie odpowiadających. 8.3 Forma składanych dokumentów do oferty: 8.3.1 oświadczenie Wykonawcy/ Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia o niepodleganiu wykluczeniu z postępowania, na formularzu Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia (JEDZ), w oryginale w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy /wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia. 8.3.2 Pełnomocnictwo do złożenia oferty musi być złożone w oryginale w takiej samej formie jak składana oferta (t.j. w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym). Dopuszcza się także złożenie elektronicznej kopii (skanu) pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej w formie elektronicznego poświadczenia sporządzonego stosownie do art. 97 par. 2 ustawy z dnia 14 lutego 1991 r. – Prawo o notariacie, które to poświadczenie notariusz opatruje kwalifikowanym podpisem elektronicznym, bądź też poprzez opatrzenie skanu pełnomocnictwa sporządzonego uprzednio w formie pisemnej kwalifikowanym podpisem elektronicznym mocodawcy. Elektroniczna kopia pełnomocnictwa nie może być uwierzytelniona przez upełnomocnionego. 8.3.3 Pozostałe dokumenty lub oświadczenia, o których mowa w Rozdziale VIII składane są w oryginale, w formie dokumentu elektronicznego lub w elektronicznej kopii dokumentu lub oświadczenia poświadczonej za zgodność z oryginałem. 8.3.4 Poświadczenia za zgodność z oryginałem dokonuje odpowiednio Wykonawca, podmiot, na którego zdolnościach lub sytuacji polega Wykonawca, Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego albo podwykonawca, w zakresie dokumentów lub oświadczeń, które każdego z nich dotyczą. 8.4 Dokumenty składane w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni, terminie potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania aktualne na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych. 1) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2020 r. poz. 1076 i 1086 z późn. zm.), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej; 2) Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniach o których mowa w pkt. 8.2 SWZ. 3) Informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie określonym w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 ustawy, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem;
Menge: 1 Stück