2. Verfahren
Verfahren
Titel: NÁKUP POŽÁRNÍHO AUTOMOBILU CAS 20 PRO JSDH NERATOVICE
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dodávku jednoho kusu nového požárního automobilu CAS 20/4000/240 – S2V podle požadavků zadavatele, technických podmínek a seznamu požárního příslušenství CAS
Interne Kennung: 1/2026/KŘ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144212 Tanklöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je uzavření smlouvy na dodávku jednoho kusu nového požárního automobilu CAS 20/4000/240 – S2V podle požadavků zadavatele, technických podmínek a seznamu požárního příslušenství CAS, uvedených v příloze č.3 zadávací dokumentace.