See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém pro služby spojené s odborným rozvojem zaměstnanců
Beschreibung: Dynamický nákupní systém je zaměřen především na řešení potřeb spojených s rozvojem zaměstnanců, které umožní flexibilní zajištění vzdělávacích a rozvojových služeb pro zaměstnance centrálního zadavatele a pověřujících zadavatelů v následujících 8 letech.
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém pro služby spojené s odborným rozvojem zaměstnanců
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Podrobný postup je stanoven v zadávací dokumentaci.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen, 79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung, 80511000 Ausbildung des Personals, 79998000 Coaching, 80532000 Managementausbildung, 79632000 Personalschulung, 79633000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Personalentwicklung, 80510000 Spezialausbildung, 79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung, 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste, 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken, 79600000 Personaleinstellung, 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Bezpečnost a krizové řízení
Beschreibung: V této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti obrany státu, vnitřní bezpečnosti, krizového řízení, ochrany informací a jaderné bezpečnosti. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 24 Vnitřní pořádek a bezpečnost státu 25 Krizové řízení, ochrana obyvatelstva a integrovaný záchranný systém 48 Obrana 50 Hospodářská opatření pro krizové stavy a správa státních hmotných rezerv 58 Jaderná bezpečnost, radiační ochrana a správa ve věcech chemických a biologických zbraní
Interne Kennung: Kategorie F4
Los: LOT-0010
Titel: Zemědělství a životní prostředí
Beschreibung: V této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti zemědělství, lesního a vodního hospodářství, ochrany přírody a životního prostředí. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 42 Zemědělství a rostlinolékařská péče 43 Lesní hospodářství, myslivost, rybářství a včelařství 44 Vodní hospodářství 45 Potravinářství 46 Veterinární péče 47 Pozemková správa a krajinotvorba 49 Financování, řízení a sledování Společné zemědělské politiky 52 Ochrana přírody a krajiny 53 Technická ochrana životního prostředí
Interne Kennung: Kategorie F5
Los: LOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80511000 Ausbildung des Personals, 79633000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Personalentwicklung, 80510000 Spezialausbildung, 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen, 80521000 Mit Ausbildungsprogrammen verbundene Dienstleistungen, 80532000 Managementausbildung, 79632000 Personalschulung, 79998000 Coaching, 79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung, 79414000 Beratung im Bereich Personalverwaltung, 79419000 Beratung in Sachen Evaluierung, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste, 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken, 79600000 Personaleinstellung
Los: LOT-0016
Titel: Teambuilding jako vzdělávací nástroj
Beschreibung: Teambuilding se vzdělávací ambicí zaměřený na rozvoj dovedností, sebepoznání, odolnosti a spolupráce.
Interne Kennung: Kategorie G
Los: LOT-0015
Titel: Školství, kultura a média
Beschreibung: V této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti školství, mládeže, tělovýchovy, kultury, církví a mediální legislativy. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 9 Školství, mládež a tělovýchova 11 Kultura, církve a náboženské společnosti 12 Média, audiovize a regulace vysílání
Interne Kennung: Kategorie F10
Los: LOT-0014
Titel: Zahraniční vztahy a evropské záležitosti
Beschreibung: V této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti diplomacie, mezinárodních vztahů, evropských politik a zahraničních služeb. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 7 Zahraniční vztahy a služba 61 Evropská politika a vztahy
Interne Kennung: Kategorie F9
Los: LOT-0013
Titel: Všeobecná státní správa
Beschreibung: V této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti chodu státní správy, archivnictví, statistiky, katastru nemovitostí a agendy státní služby. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 27 Archivnictví a spisová služba 54 Státní statistická služba 55 Zeměměřictví a katastr nemovitostí 62 Organizační věci státní služby a služebních vztahů státních zaměstnanců
Interne Kennung: Kategorie F8
Los: LOT-0012
Titel: Místní rozvoj, investice a plánování
Beschreibung: V této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti čerpání evropských fondů, územního plánování, regionálního rozvoje a cestovního ruchu. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 39 Společné evropské politiky podpory a pomoci a evropské strukturální, investiční a obdobné fondy 41 Územní plánování a stavební řád 63 Bydlení, regionální rozvoj a cestovní ruch
Interne Kennung: Kategorie F7
Los: LOT-0011
Titel: Průmysl, technologie a infrastruktura
Beschreibung: V této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti průmyslu, energetiky, dopravy, stavebnictví, obchodu, výzkumu a informačních technologií. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 10 Výzkum, vývoj a inovace 28 Informační a komunikační technologie 29 Energetika 30 Hornictví, geologie, podzemní stavitelství, výbušniny a surovinová politika 31 Průmysl 32 Stavebnictví 33 Obchod, licence a mezinárodní ekonomické vztahy 34 Podnikání a živnosti 35 Ochrana spotřebitele a trhu 36 Elektronické komunikace a poštovní služby 51 Doprava
Interne Kennung: Kategorie F6
Los: LOT-0017
Titel: Podpora psychologického bezpečí
Beschreibung: Psychologická podpora pro individuální zaměstnance, týmy či vedení agentury ve specifických případech. Ty mohou být spojeny s psychickou nepohodou individuálních zaměstnanců pramenící ze složité osobní či pracovní situace, s psychickou nepohodou týmů v návaznosti na specifické události, s poradenstvím přístupu k osobám v psychické nepohodě ze strany vrcholového vedení a kolegů.
Interne Kennung: Kategorie H
Los: LOT-0001
Titel: Systémová a metodická podpora
Beschreibung: V souladu s účelem zavedení DNS je tato kategorie zaměřena na zvýšení efektivity celého zavedeného interního systému pro odborný rozvoj zaměstnanců. Z tohoto důvodu tato kategorie zajišťuje ● analytické, evaluační a metodické zázemí pro realizaci služeb v jednotlivých tematických kategoriích DNS. Jejím cílem je zajistit konzistentní a kvalitní metodický přístup napříč všemi plněními a zároveň umožnit flexibilní přizpůsobování dle vývoje potřeb zadavatele. ● realizační služby provádějící ověřování kvality dodaných plnění, revize zavedených postupů, konzultací ke způsobům provedení k plněním provedených v jiných kategoriích. Součástí plnění tak budou zejména: ● revize fungování současně nastaveného interního systému odborného vzdělávání zaměstnanců za účelem zvýšení jeho efektivity ● analýzy vzdělávacích a rozvojových potřeb organizace (včetně dotazníkových šetření a development center), ● nové návrhy a průběžná aktualizace systému rozvoje včetně metodických rámců pro jednotlivé formy rozvoje (např. koučink, mentoring, facilitace), ● evaluace dopadů realizovaných aktivit, návrh způsobu měření (indikátorů) i sledování pokroku, ● facilitace strategických workshopů a řízených reflexí (např. v oblasti přechodu pod služební zákon, duševního zdraví zaměstnanců, rozvoje silných stránek zaměstnanců apod.), ● odborné vedení procesů týkajících se institucionální transformace (např. přechod na nové veřejnoprávní postavení zaměstnavatele), ● zajištění aktualizace, sdílení a udržení kvality dohodnutých metodických přístupů napříč jednotlivými DNSTendry realizující ostatní kategorie, ● posuzování, zavádění a ověřování nových metod v oblasti odborného vzdělávání zaměstnanců (např. možnosti nástrojů spojených s AI, brain based metody apod.). Metodická podpora bude poskytována jak prostřednictvím samostatných zadání v této kategorii (DNSTendry), tak formou povinných aktualizací a udržování standardu metodických přístupů v rámci ostatních kategorií (součástí zadání DNSTendrů bude dodržení aktuálních metod a procesů popsaných v rámci této kategorie). Základ metodického rámce (výběr oblastí): ● týmový koučink, ● mentoring a podpora nástupnictví, ● metodické vedení v oblastech strategické změny, ● reflexe duševního zdraví a psychické podpory, ● návrh a správa systémového rámce pro evaluaci dopadů.
Interne Kennung: Kategorie A
Los: LOT-0008
Titel: Právo a vnitřní správa
Beschreibung: V této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti legislativy, veřejných zakázek, ochrany práv, vnitřní správy státu a správního práva. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 22 Legislativa 23 Lidská práva 26 Systém veřejné správy a všeobecná vnitřní správa 37 Veřejné investování a zadávání veřejných zakázek 56 Ochrana průmyslového vlastnictví, autorských práv a práv souvisejících 57 Ochrana hospodářské soutěže a dozor nad zadáváním veřejných zakázek 59 Ochrana utajovaných informací 60 Ochrana osobních údajů 64 Právní činnost
Interne Kennung: Kategorie F3
Los: LOT-0007
Titel: Práce, sociální věci a zdravotnictví
Beschreibung: V této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti sociální politiky, zaměstnanosti, pracovněprávních vztahů, sociálního pojištění a zdravotnictví. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 13 Nepojistné sociální dávkové systémy 14 Sociální služby, sociální práce, sociálně-právní ochrana dětí a rodinná politika 15 Sociální pojištění 17 Zaměstnanost 18 Pracovněprávní vztahy 19 Platy, mzdy a jiné odměny za práci 20 Bezpečnost práce 21 Zdravotnictví a ochrana zdraví
Interne Kennung: Kategorie F2
Los: LOT-0006
Titel: Finance a hospodářství
Beschreibung: V této kategorii budou poptáváni mentoři s praxí v oblasti veřejných financí, daní, auditu, správy státního majetku a finančního trhu. Tato kategorie je vázána na následující obory státní služby: 1 Finance 2 Daně, poplatky a jiná obdobná peněžitá plnění a hazardní hry 3 Audit 4 Hospodaření s majetkem státu a jeho privatizace 5 Finanční a ekonomická spolupráce se zahraničím 6 Finanční trh 7 Ekonomická ochrana státu
Interne Kennung: Kategorie F1
Los: LOT-0005
Titel: Leadership programy a interní akademie
Beschreibung: Rozvojové programy pro vrcholové vedení, skupinové i individuální formáty. Zaměření na praktické využití a příklady z praxe.
Interne Kennung: Kategorie E
Los: LOT-0004
Titel: Facilitace a podpora řízení změn
Beschreibung: Facilitace workshopů, podpora strategických změn, řízení týmů v zátěži. Příprava organizačních změn, které budou mít zásadní dopad na zadavatele (– např. přechod pod režim zákona o státní službě), strategie komunikace a přípravy týmů na změnu, příprava vrcholového vedení na komunikaci změny apod. Vypracování komunikační strategie změn interní transformace a s tím spojené veškeré změny (organizační struktura, změna právních dokumentů, apod.), včetně komunikace změn a jejich pozitivních i možných negativních dopadů.
Interne Kennung: Kategorie D
Los: LOT-0003
Titel: Týmový koučink
Beschreibung: Rozvoj týmové spolupráce, komunikace a dynamiky. Týmový koučink jako nástroj pro lepší spolupráci napříč týmy s cílem dosažení efektivního společného výsledku, jako nástroj pro zlepšení komunikace a vzájemného pochopení napříč týmy či uvnitř týmů.
Interne Kennung: Kategorie C