490305-2026 - Wettbewerb
Polen – Wassertanks – Dostawa naziemnych zbiorników na deszczówkę dla mieszkańców gminy Skawina – etap II
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa naziemnych zbiorników na deszczówkę dla mieszkańców gminy Skawina – etap II
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych naziemnych zbiorników na deszczówkę wraz z oprzyrządowaniem umożliwiającym podłączenie ich do rynien budynków, w szacowanych ilościach: zbiorniki małe (360l) – 600 szt. w ramach zamówienia podstawowego oraz 300 szt. w ramach prawa opcji; zbiorniki średnie (500l) – 300 szt. w ramach zamówienia podstawowego oraz 200 szt. w ramach prawa opcji; zbiorniki duże (750l) – 290 szt. w ramach zamówienia podstawowego oraz 200 szt. w ramach prawa opcji.Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Interne KennungZP.271.29.K.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zm.). 2. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 3. Treść oferty musi odpowiadać treści SWZ. 4. Ofertę należy sporządzić pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym. 5. Na zawartość oferty winny składać się następujące dokumenty: 1) Wypełniony formularz oferty zgodnie z treścią załącznika do SWZ, 2) Dokument potwierdzający umocowanie do reprezentowania Wykonawcy, w tym pełnomocnictwo do podpisania oferty, o ile prawo do podpisania oferty nie wynika z innych dokumentów dołączonych do oferty, 3) W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenie, z którego wynika, które dostawy wykonają poszczególni Wykonawcy,
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44611500 Wassertanks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa naziemnych zbiorników na deszczówkę dla mieszkańców gminy Skawina – etap II – Część 1. Dostawa zbiorników o pojemności 360l
BeschreibungPrzedmiotem części 1 zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych naziemnych zbiorników na deszczówkę o pojemności 360l wraz z oprzyrządowaniem umożliwiającym podłączenie ich do rynien budynków, w szacowanych ilościach: 600 szt. w ramach zamówienia podstawowego oraz 300 szt. w ramach prawa opcji. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Interne KennungZP.271.29.K.2026 - Część 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający, na podstawie art. 441 ustawy Pzp, przewiduje zastosowanie prawa opcji, obejmującego dodatkową dostawę zbiorników na deszczówkę, do maksymalnej ilości 300 szt., spełniających wymagania techniczne zawarte w niniejszej SWZ i załączonym do niej Opisie Przedmiotu Zamówienia. 1) Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji od wielkości faktycznego zapotrzebowania zgłoszonego przez mieszkańców oraz posiadanych środków finansowych. 2) O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający zobowiązany jest poinformować Wykonawcę na piśmie, najpóźniej na 3 miesiące przed zakończeniem realizacji podstawowego zakresu zamówienia. 3) Warunki dostawy, w tym m. in. termin, sposób transportu, rozładunku, a także wymagania dotyczące gwarancji i rękojmi dla zbiorników dostarczanych w ramach prawa opcji, są identyczne jak dla zamówienia podstawowego. 4) Prawo opcji stanowi wyłączne uprawnienie Zamawiającego, a Wykonawcy nie służy roszczenie o wykonanie przez Zamawiającego tego prawa. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. 5) Wykonawcy nie przysługuje prawo rezygnacji z realizacji opcji i nie może składać oferty jedynie w zakresie zamówienia podstawowego lub zamówienia opcjonalnego. Wykonawca jest obowiązany do wykonania przedmiotu zamówienia w pełnym zakresie, tj. zarówno zamówienia podstawowego, jak i objętego prawem opcji. 6) Rozliczenie przedmiotu umowy objętego zakresem zamówienia w ramach prawa opcji, nastąpi na podstawie ceny jednostkowej określonej w formularzu Oferty i ilości faktycznie dostarczonych zbiorników. 7) Zamawiający zastrzega, aby cena jednostkowa dla zamówienia podstawowego i opcji była taka sama. Szczegółowy opis zastosowania zawarty jest w SWZ wraz z załącznikami dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
LosLOT-0002
TitelDostawa naziemnych zbiorników na deszczówkę dla mieszkańców gminy Skawina – etap II – Część 2. Dostawa zbiorników o pojemności 500l
BeschreibungPrzedmiotem części 2 zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych naziemnych zbiorników na deszczówkę o pojemności 500l wraz z oprzyrządowaniem umożliwiającym podłączenie ich do rynien budynków, w szacowanych ilościach: 300 szt. w ramach zamówienia podstawowego oraz 200 szt. w ramach prawa opcji. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Interne KennungZP.271.29.K.2026 - Część 2
Beschreibung der OptionenZamawiający, na podstawie art. 441 ustawy Pzp, przewiduje zastosowanie prawa opcji, obejmującego dodatkową dostawę zbiorników na deszczówkę, do maksymalnej ilości 200 szt., spełniających wymagania techniczne zawarte w niniejszej SWZ i załączonym do niej Opisie Przedmiotu Zamówienia. 1) Zamawiający uzależnia możliwość skorzystania z prawa opcji od wielkości faktycznego zapotrzebowania zgłoszonego przez mieszkańców oraz posiadanych środków finansowych. 2) O skorzystaniu z prawa opcji Zamawiający zobowiązany jest poinformować Wykonawcę na piśmie, najpóźniej na 3 miesiące przed zakończeniem realizacji podstawowego zakresu zamówienia. 3) Warunki dostawy, w tym m. in. termin, sposób transportu, rozładunku, a także wymagania dotyczące gwarancji i rękojmi dla zbiorników dostarczanych w ramach prawa opcji, są identyczne jak dla zamówienia podstawowego. 4) Prawo opcji stanowi wyłączne uprawnienie Zamawiającego, a Wykonawcy nie służy roszczenie o wykonanie przez Zamawiającego tego prawa. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. 5) Wykonawcy nie przysługuje prawo rezygnacji z realizacji opcji i nie może składać oferty jedynie w zakresie zamówienia podstawowego lub zamówienia opcjonalnego. Wykonawca jest obowiązany do wykonania przedmiotu zamówienia w pełnym zakresie, tj. zarówno zamówienia podstawowego, jak i objętego prawem opcji. 6) Rozliczenie przedmiotu umowy objętego zakresem zamówienia w ramach prawa opcji, nastąpi na podstawie ceny jednostkowej określonej w formularzu Oferty i ilości faktycznie dostarczonych zbiorników. 7) Zamawiający zastrzega, aby cena jednostkowa dla zamówienia podstawowego i opcji była taka sama. Szczegółowy opis zastosowania zawarty jest w SWZ wraz z załącznikami dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
LosLOT-0003
TitelDostawa naziemnych zbiorników na deszczówkę dla mieszkańców gminy Skawina – etap II – Część 3. Dostawa zbiorników o pojemności 750l
BeschreibungPrzedmiotem części 3 zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych naziemnych zbiorników na deszczówkę o pojemności 750l wraz z oprzyrządowaniem umożliwiającym podłączenie ich do rynien budynków, w szacowanych ilościach: 290 szt. w ramach zamówienia podstawowego oraz 200 szt. w ramach prawa opcji. Szczegółowy opis zamówienia zawarty jest w SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Interne KennungZP.271.29.K.2026 - Część 3