2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie nadzoru dla zaprojektowania i wykonania robót na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu pn.: Prace na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk - etap I
Beschreibung: [1] Przedmiotem Zamówienia jest pełnienie nadzoru dla zaprojektowania i wykonania robót na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu pn.: Prace na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk – etap I. Zakres zamówienia obejmuje również zakres prac objętych Prawem opcji terminowej, o której mowa w § 7a Umowy, w zakresie w którym Zamawiający skorzysta z Prawa opcji terminowej. [2] Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Tomie III SWZ („OPZ”). [3] Strona internetowa, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne Dokumenty Zamówienia bezpośrednio związane z Postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://platformazakupowa.plk-sa.pl w podzakładce dedykowanej przedmiotowemu Postępowaniu o nr 9090/IREZA3/02673/02728/26/P, dostępnej w zakładce „Aktualne”, „W toku” lub „Rozstrzygnięte” (w zależności od etapu Postępowania).
Interne Kennung: 9090/IREZA3/02673/02728/26/P
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten, 71521000 Baustellenüberwachung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: [1] Przedmiotem Zamówienia jest pełnienie nadzoru dla zaprojektowania i wykonania robót na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach projektu pn.: Prace na linii kolejowej nr 68 na odcinku Stalowa Wola Rozwadów – Przeworsk – etap I. Zakres zamówienia obejmuje również zakres prac objętych Prawem opcji terminowej, o której mowa w § 7a Umowy, w zakresie w którym Zamawiający skorzysta z Prawa opcji terminowej. [2] Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajduje się w Tomie III SWZ („OPZ”). [3] Strona internetowa, na której udostępniane będą zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne Dokumenty Zamówienia bezpośrednio związane z Postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://platformazakupowa.plk-sa.pl w podzakładce dedykowanej przedmiotowemu Postępowaniu o nr 9090/IREZA3/02673/02728/26/P, dostępnej w zakładce „Aktualne”, „W toku” lub „Rozstrzygnięte” (w zależności od etapu Postępowania). [4] Informacje uzupełniające ogłoszenie w sekcji 5.1.3 Szacowany okres obowiązywania: Szczegółowe informacje na temat okresu realizacji Zamówienia znajdują się w § 3 Warunków Umowy, stanowiących Tom II SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: [1] „Prawo opcji terminowej” lub „Opcja terminowa” – jednostronne uprawnienie Zamawiającego do opcjonalnego wydłużenia okresu realizacji zgodnie z WU. [2] Zamawiający uprawniony jest do skorzystania z Prawa opcji terminowej dla Zakresu podstawowego polegającego na wydłużeniu Okresu Realizacji dla Kontraktu budowlanego maksymalnie o 6 miesięcy, zgodnie z zapisami Umowy. [3] Szczegółowe informacje na temat Opcji terminowej znajdują się w SWZ.