490313-2025 - Ergebnis
Niederlande – Kommunaler Gesundheitsdienst – Pleegzorg, Drentse inkoop per 1 januari 2026
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPleegzorg, Drentse inkoop per 1 januari 2026
BeschreibungDe Drentse inkoop vindt plaats binnen de provincie Drenthe voor de 12 gemeenten. Binnen de Jeugdhulpregio Drenthe bestaan er momenteel twee inkoopregio’s: NMD-samenwerking en de Jeugdhulpregio Zuid-Drenthe. Deze inkoopregio’s verzorgen gezamenlijk de inkoop van Pleegzorg via een SAS-procedure zonder EMVI per 1 januari 2026. € 97.000.000
Interne Kennung2025-Pleegzorg-01
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensProcedure voor Sociale & Andere Specifieke diensten zonder Economisch Meest Voordelige Inschrijving (EMVI)
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85323000 Kommunaler Gesundheitsdienst
5. Los
LosLOT-0000
TitelPleegzorg Drenthe, zie inkoopdocument voor nadere toelichting.
BeschreibungDeze inkoop kent geen percelen. Gemeente ziet de benoemde vormen van pleegzorg als een onlosmakelijk totaal die in zijn geheel gegund dient te worden. De Jeugdhulpaanbieder die een verzoek tot deelneming doet dient al deze vormen te kunnen leveren.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe raamovereenkomst gaat in op 1 januari 2026 en loopt t/m 31 december 2029.