See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka řešení pro detekci kybernetických bezpečnostních událostí (IPS) pro národní parky
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, implementace a podpora řešení pro detekci kybernetických bezpečnostních událostí (IPS) pro uvedené správy národních parků
Interne Kennung: IPS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka řešení pro detekci kybernetických bezpečnostních událostí (IPS) Správy Národního parku Šumava
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, implementace a podpora řešení pro detekci kybernetických bezpečnostních událostí (IPS) pro Správu národního parku Šumava
Interne Kennung: IPS-SNP Šumava
Los: LOT-0003
Titel: Dodávka řešení pro detekci kybernetických bezpečnostních událostí (IPS) Správy Národního parku České Švýcarsko a Správy Národního parku Podyjí
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, implementace a podpora řešení pro detekci kybernetických bezpečnostních událostí (IPS) pro Správy Národního parku České Švýcarsko a Správy Národního parku Podyjí
Interne Kennung: IPS-NPP
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka řešení pro detekci kybernetických bezpečnostních událostí (IPS) Správy Krkonošského národního parku
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka, implementace a podpora řešení pro detekci kybernetických bezpečnostních událostí (IPS) pro Správu Krkonošského národního parku
Interne Kennung: IPS-KRNAP