See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii Ib - 14 części
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Usługa G w/w polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. Przedmiot zamówienia podzielono na 14 części z uwagi na duży obszar realizacji Usługi G tj. miasto Warszawa.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60160000 Postbeförderung auf der Straße
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii Ib -część 1 - Tab nr 5
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Usługa G w/w polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Miejsca podstawień samochodów oraz dokładne terminy realizacji Usługi G opisano w „Harmonogramie realizacji usługi” stanowiącym załączniki nr 1 do projektu umowy. 3. W przypadku zmian w harmonogramie realizacji Usługi każdorazowo Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zmianie harmonogramu realizacji Usługi najpóźniej na 14 dni przed planowaną zmianą, przekazując jednocześnie zmodyfikowany harmonogram realizacji Usługi w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Zmiana harmonogramu realizacji Usługi, o której mowa w niniejszym punkcie nie wymaga zmiany Umowy w postaci pisemnego aneksu i obowiązywać będzie z datą wskazaną przez Zamawiającego jednak nie wcześniej niż 14 dni od dnia otrzymania przez Wykonawcę modyfikowanego harmonogramu realizacji Usługi. 4. Wszystkie samochody przeznaczone przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia, winny spełniać wymagania zgodnie z Załącznikiem nr 5 do projektu umowy: Parametry techniczno-użytkowe pojazdów. 5. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu. 6. Wolumen kilometrów dla zamówienia podstawowego oraz prawa opcji: Numer części: 1 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 5 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 15 876 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 7 560 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 7 560 Minimalna liczba kilometrów: 8 316 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 23 436 7. Zobowiązanie Zamawiającego do zlecenia wykonania Usługi G obejmuje tzw. zamówienie podstawowe. 8. Zamawiający uprawniony jest do rozszerzenia zamówienia w zakresie objętym tzw. prawem opcji do maksymalnej liczby kilometrów lub zmniejszenia zamówienia podstawowego w zakresie objętym tzw. Prawem opcji do minimalnej liczby kilometrów. Zamawiający gwarantuje w ramach realizacji Usługi G minimalną łączą długość kursów. Możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na: jednostronnym zwiększeniu lub zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w projekcie umowy. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa projekcie umowy, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, nie skorzystania z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Dodatkowe informacje: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 ust.2) pkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego - tabela pkt 2). Warunki na jakich zostanie udzielone ww. zamówienie z wolnej ręki: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Ww. Usługa G polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Wolumen kilometrów dla zamówienia uzupełniającego do realizacji przez Wykonawcę: Numer części: 1 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 5 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 7 938 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 3 780 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 3 780 Minimalna liczba kilometrów: 4 158 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 11 718 3. Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. 4. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 5. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 6. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na warunkach analogicznych jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 7. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest posiadanie 1 samochodu. 8. Okres realizacji zamówienia uzupełniającego to 6 m-cy.
Interne Kennung: BZ.26.260.2025-1
Los: LOT-0002
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii Ib -część 2 - Tab nr 9
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Usługa G w/w polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Miejsca podstawień samochodów oraz dokładne terminy realizacji Usługi G opisano w „Harmonogramie realizacji usługi” stanowiącym załączniki nr 1 do projektu umowy. 3. W przypadku zmian w harmonogramie realizacji Usługi każdorazowo Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zmianie harmonogramu realizacji Usługi najpóźniej na 14 dni przed planowaną zmianą, przekazując jednocześnie zmodyfikowany harmonogram realizacji Usługi w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Zmiana harmonogramu realizacji Usługi, o której mowa w niniejszym punkcie nie wymaga zmiany Umowy w postaci pisemnego aneksu i obowiązywać będzie z datą wskazaną przez Zamawiającego jednak nie wcześniej niż 14 dni od dnia otrzymania przez Wykonawcę modyfikowanego harmonogramu realizacji Usługi. 4. Wszystkie samochody przeznaczone przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia, winny spełniać wymagania zgodnie z Załącznikiem nr 5 do projektu umowy: Parametry techniczno-użytkowe pojazdów. 5. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu. 6. Wolumen kilometrów dla zamówienia podstawowego oraz prawa opcji: Numer części: 2 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 9 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 6 986 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 1 033 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 7 380 Minimalna liczba kilometrów: 5 953 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 14 366 7. Zobowiązanie Zamawiającego do zlecenia wykonania Usługi G obejmuje tzw. zamówienie podstawowe. 8. Zamawiający uprawniony jest do rozszerzenia zamówienia w zakresie objętym tzw. prawem opcji do maksymalnej liczby kilometrów lub zmniejszenia zamówienia podstawowego w zakresie objętym tzw. Prawem opcji do minimalnej liczby kilometrów. Zamawiający gwarantuje w ramach realizacji Usługi G minimalną łączą długość kursów. Możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na: jednostronnym zwiększeniu lub zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w projekcie umowy. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa projekcie umowy, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, nie skorzystania z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Dodatkowe informacje: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 ust.2) pkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego - tabela pkt 2). Warunki na jakich zostanie udzielone ww. zamówienie z wolnej ręki: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Ww. Usługa G polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Wolumen kilometrów dla zamówienia uzupełniającego do realizacji przez Wykonawcę: Numer części: 2 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 9 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 3522 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 521 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 3720 Minimalna liczba kilometrów: 3001 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 7242 3. Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. 4. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 5. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 6. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na warunkach analogicznych jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 7. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest posiadanie 1 samochodu. 8. Okres realizacji zamówienia uzupełniającego to 6 m-cy.
Interne Kennung: BZ.26.260.2025-2
Los: LOT-0003
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii Ib -część 3 - Tab nr 15
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Usługa G w/w polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Miejsca podstawień samochodów oraz dokładne terminy realizacji Usługi G opisano w „Harmonogramie realizacji usługi” stanowiącym załączniki nr 1 do projektu umowy. 3. W przypadku zmian w harmonogramie realizacji Usługi każdorazowo Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zmianie harmonogramu realizacji Usługi najpóźniej na 14 dni przed planowaną zmianą, przekazując jednocześnie zmodyfikowany harmonogram realizacji Usługi w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Zmiana harmonogramu realizacji Usługi, o której mowa w niniejszym punkcie nie wymaga zmiany Umowy w postaci pisemnego aneksu i obowiązywać będzie z datą wskazaną przez Zamawiającego jednak nie wcześniej niż 14 dni od dnia otrzymania przez Wykonawcę modyfikowanego harmonogramu realizacji Usługi. 4. Wszystkie samochody przeznaczone przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia, winny spełniać wymagania zgodnie z Załącznikiem nr 5 do projektu umowy: Parametry techniczno-użytkowe pojazdów. 5. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu. 6. Wolumen kilometrów dla zamówienia podstawowego oraz prawa opcji: Numer części: 3 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 15 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 17 710 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 7 590 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 7 590 Minimalna liczba kilometrów: 10 120 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 25 300 7. Zobowiązanie Zamawiającego do zlecenia wykonania Usługi G obejmuje tzw. zamówienie podstawowe. 8. Zamawiający uprawniony jest do rozszerzenia zamówienia w zakresie objętym tzw. prawem opcji do maksymalnej liczby kilometrów lub zmniejszenia zamówienia podstawowego w zakresie objętym tzw. Prawem opcji do minimalnej liczby kilometrów. Zamawiający gwarantuje w ramach realizacji Usługi G minimalną łączą długość kursów. Możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na: jednostronnym zwiększeniu lub zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w projekcie umowy. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa projekcie umowy, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, nie skorzystania z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Dodatkowe informacje: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 ust.2) pkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego - tabela pkt 2). Warunki na jakich zostanie udzielone ww. zamówienie z wolnej ręki: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Ww. Usługa G polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Wolumen kilometrów dla zamówienia uzupełniającego do realizacji przez Wykonawcę: Numer części: 3 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 15 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 8 890 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 3 810 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 3 810 Minimalna liczba kilometrów: 5 080 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 12 700 3. Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. 4. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 5. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 6. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na warunkach analogicznych jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 7. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest posiadanie 1 samochodu. 8. Okres realizacji zamówienia uzupełniającego to 6 m-cy.
Interne Kennung: BZ.26.260.2025-3
Los: LOT-0004
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii Ib -część 4 - Tab nr 16
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Usługa G w/w polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Miejsca podstawień samochodów oraz dokładne terminy realizacji Usługi G opisano w „Harmonogramie realizacji usługi” stanowiącym załączniki nr 1 do projektu umowy. 3. W przypadku zmian w harmonogramie realizacji Usługi każdorazowo Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zmianie harmonogramu realizacji Usługi najpóźniej na 14 dni przed planowaną zmianą, przekazując jednocześnie zmodyfikowany harmonogram realizacji Usługi w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Zmiana harmonogramu realizacji Usługi, o której mowa w niniejszym punkcie nie wymaga zmiany Umowy w postaci pisemnego aneksu i obowiązywać będzie z datą wskazaną przez Zamawiającego jednak nie wcześniej niż 14 dni od dnia otrzymania przez Wykonawcę modyfikowanego harmonogramu realizacji Usługi. 4. Wszystkie samochody przeznaczone przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia, winny spełniać wymagania zgodnie z Załącznikiem nr 5 do projektu umowy: Parametry techniczno-użytkowe pojazdów. 5. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu. 6. Wolumen kilometrów dla zamówienia podstawowego oraz prawa opcji: Numer części: 4 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 16 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 12 144 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 1 771 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 7 590 Minimalna liczba kilometrów: 10 373 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 19 734 7. Zobowiązanie Zamawiającego do zlecenia wykonania Usługi G obejmuje tzw. zamówienie podstawowe. 8. Zamawiający uprawniony jest do rozszerzenia zamówienia w zakresie objętym tzw. prawem opcji do maksymalnej liczby kilometrów lub zmniejszenia zamówienia podstawowego w zakresie objętym tzw. Prawem opcji do minimalnej liczby kilometrów. Zamawiający gwarantuje w ramach realizacji Usługi G minimalną łączą długość kursów. Możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na: jednostronnym zwiększeniu lub zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w projekcie umowy. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa projekcie umowy, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, nie skorzystania z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Dodatkowe informacje: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 ust.2) pkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego - tabela pkt 2). Warunki na jakich zostanie udzielone ww. zamówienie z wolnej ręki: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Ww. Usługa G polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Wolumen kilometrów dla zamówienia uzupełniającego do realizacji przez Wykonawcę: Numer części: 4 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 16 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 6 096 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 889 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 3 810 Minimalna liczba kilometrów: 5 207 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 9 906 3. Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. 4. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 5. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 6. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na warunkach analogicznych jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 7. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest posiadanie 1 samochodu. 8. Okres realizacji zamówienia uzupełniającego to 6 m-cy.
Interne Kennung: BZ.26.260.2025-4
Los: LOT-0005
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii Ib -część 5 - Tab nr 18
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Usługa G w/w polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Miejsca podstawień samochodów oraz dokładne terminy realizacji Usługi G opisano w „Harmonogramie realizacji usługi” stanowiącym załączniki nr 1 do projektu umowy. 3. W przypadku zmian w harmonogramie realizacji Usługi każdorazowo Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zmianie harmonogramu realizacji Usługi najpóźniej na 14 dni przed planowaną zmianą, przekazując jednocześnie zmodyfikowany harmonogram realizacji Usługi w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Zmiana harmonogramu realizacji Usługi, o której mowa w niniejszym punkcie nie wymaga zmiany Umowy w postaci pisemnego aneksu i obowiązywać będzie z datą wskazaną przez Zamawiającego jednak nie wcześniej niż 14 dni od dnia otrzymania przez Wykonawcę modyfikowanego harmonogramu realizacji Usługi. 4. Wszystkie samochody przeznaczone przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia, winny spełniać wymagania zgodnie z Załącznikiem nr 5 do projektu umowy: Parametry techniczno-użytkowe pojazdów. 5. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu. 6. Wolumen kilometrów dla zamówienia podstawowego oraz prawa opcji: Numer części: 5 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 18 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 18 722 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 7 590 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 7 590 Minimalna liczba kilometrów: 11 132 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 26 312 7. Zobowiązanie Zamawiającego do zlecenia wykonania Usługi G obejmuje tzw. zamówienie podstawowe. 8. Zamawiający uprawniony jest do rozszerzenia zamówienia w zakresie objętym tzw. prawem opcji do maksymalnej liczby kilometrów lub zmniejszenia zamówienia podstawowego w zakresie objętym tzw. Prawem opcji do minimalnej liczby kilometrów. Zamawiający gwarantuje w ramach realizacji Usługi G minimalną łączą długość kursów. Możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na: jednostronnym zwiększeniu lub zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w projekcie umowy. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa projekcie umowy, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, nie skorzystania z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Dodatkowe informacje: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 ust.2) pkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego - tabela pkt 2). Warunki na jakich zostanie udzielone ww. zamówienie z wolnej ręki: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Ww. Usługa G polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Wolumen kilometrów dla zamówienia uzupełniającego do realizacji przez Wykonawcę: Numer części: 5 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 18 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 9 398 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 3 810 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 3 810 Minimalna liczba kilometrów: 5 588 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 13 208 3. Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. 4. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 5. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 6. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na warunkach analogicznych jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 7. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest posiadanie 1 samochodu. 8. Okres realizacji zamówienia uzupełniającego to 6 m-cy.
Interne Kennung: BZ.26.260.2025-5
Los: LOT-0006
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii Ib -część 6 - Tab nr 23
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Usługa G w/w polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Miejsca podstawień samochodów oraz dokładne terminy realizacji Usługi G opisano w „Harmonogramie realizacji usługi” stanowiącym załączniki nr 1 do projektu umowy. 3. W przypadku zmian w harmonogramie realizacji Usługi każdorazowo Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zmianie harmonogramu realizacji Usługi najpóźniej na 14 dni przed planowaną zmianą, przekazując jednocześnie zmodyfikowany harmonogram realizacji Usługi w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Zmiana harmonogramu realizacji Usługi, o której mowa w niniejszym punkcie nie wymaga zmiany Umowy w postaci pisemnego aneksu i obowiązywać będzie z datą wskazaną przez Zamawiającego jednak nie wcześniej niż 14 dni od dnia otrzymania przez Wykonawcę modyfikowanego harmonogramu realizacji Usługi. 4. Wszystkie samochody przeznaczone przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia, winny spełniać wymagania zgodnie z Załącznikiem nr 5 do projektu umowy: Parametry techniczno-użytkowe pojazdów. 5. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu. 6. Wolumen kilometrów dla zamówienia podstawowego oraz prawa opcji: Numer części: 6 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 23 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 7 308 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 1 008 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 7 560 Minimalna liczba kilometrów: 6 300 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 14 868 7. Zobowiązanie Zamawiającego do zlecenia wykonania Usługi G obejmuje tzw. zamówienie podstawowe. 8. Zamawiający uprawniony jest do rozszerzenia zamówienia w zakresie objętym tzw. prawem opcji do maksymalnej liczby kilometrów lub zmniejszenia zamówienia podstawowego w zakresie objętym tzw. Prawem opcji do minimalnej liczby kilometrów. Zamawiający gwarantuje w ramach realizacji Usługi G minimalną łączą długość kursów. Możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na: jednostronnym zwiększeniu lub zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w projekcie umowy. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa projekcie umowy, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, nie skorzystania z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Dodatkowe informacje: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 ust.2) pkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego - tabela pkt 2). Warunki na jakich zostanie udzielone ww. zamówienie z wolnej ręki: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Ww. Usługa G polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Wolumen kilometrów dla zamówienia uzupełniającego do realizacji przez Wykonawcę: Numer części: 6 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 23 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 3 654 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 504 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 3 780 Minimalna liczba kilometrów: 3 150 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 7 434 3. Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. 4. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 5. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 6. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na warunkach analogicznych jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 7. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest posiadanie 1 samochodu. 8. Okres realizacji zamówienia uzupełniającego to 6 m-cy.
Interne Kennung: BZ.26.260.2025-6
Los: LOT-0007
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii Ib -część 7 - Tab nr 25
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Usługa G w/w polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Miejsca podstawień samochodów oraz dokładne terminy realizacji Usługi G opisano w „Harmonogramie realizacji usługi” stanowiącym załączniki nr 1 do projektu umowy. 3. W przypadku zmian w harmonogramie realizacji Usługi każdorazowo Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zmianie harmonogramu realizacji Usługi najpóźniej na 14 dni przed planowaną zmianą, przekazując jednocześnie zmodyfikowany harmonogram realizacji Usługi w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Zmiana harmonogramu realizacji Usługi, o której mowa w niniejszym punkcie nie wymaga zmiany Umowy w postaci pisemnego aneksu i obowiązywać będzie z datą wskazaną przez Zamawiającego jednak nie wcześniej niż 14 dni od dnia otrzymania przez Wykonawcę modyfikowanego harmonogramu realizacji Usługi. 4. Wszystkie samochody przeznaczone przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia, winny spełniać wymagania zgodnie z Załącznikiem nr 5 do projektu umowy: Parametry techniczno-użytkowe pojazdów. 5. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu. 6. Wolumen kilometrów dla zamówienia podstawowego oraz prawa opcji: Numer części: 7 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 25 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 11 385 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 1 771 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 7 590 Minimalna liczba kilometrów: 9 614 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 18 975 7. Zobowiązanie Zamawiającego do zlecenia wykonania Usługi G obejmuje tzw. zamówienie podstawowe. 8. Zamawiający uprawniony jest do rozszerzenia zamówienia w zakresie objętym tzw. prawem opcji do maksymalnej liczby kilometrów lub zmniejszenia zamówienia podstawowego w zakresie objętym tzw. Prawem opcji do minimalnej liczby kilometrów. Zamawiający gwarantuje w ramach realizacji Usługi G minimalną łączą długość kursów. Możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na: jednostronnym zwiększeniu lub zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w projekcie umowy. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa projekcie umowy, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, nie skorzystania z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Dodatkowe informacje: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 ust.2) pkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego - tabela pkt 2). Warunki na jakich zostanie udzielone ww. zamówienie z wolnej ręki: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Ww. Usługa G polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Wolumen kilometrów dla zamówienia uzupełniającego do realizacji przez Wykonawcę: Numer części: 7 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 25 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 5 715 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 889 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 3 810 Minimalna liczba kilometrów: 4 826 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 9 525 3. Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. 4. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 5. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 6. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na warunkach analogicznych jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 7. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest posiadanie 1 samochodu. 8. Okres realizacji zamówienia uzupełniającego to 6 m-cy.
Interne Kennung: BZ.26.260.2025-7
Los: LOT-0008
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii Ib -część 8 - Tab nr 28
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Usługa G w/w polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Miejsca podstawień samochodów oraz dokładne terminy realizacji Usługi G opisano w „Harmonogramie realizacji usługi” stanowiącym załączniki nr 1 do projektu umowy. 3. W przypadku zmian w harmonogramie realizacji Usługi każdorazowo Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zmianie harmonogramu realizacji Usługi najpóźniej na 14 dni przed planowaną zmianą, przekazując jednocześnie zmodyfikowany harmonogram realizacji Usługi w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Zmiana harmonogramu realizacji Usługi, o której mowa w niniejszym punkcie nie wymaga zmiany Umowy w postaci pisemnego aneksu i obowiązywać będzie z datą wskazaną przez Zamawiającego jednak nie wcześniej niż 14 dni od dnia otrzymania przez Wykonawcę modyfikowanego harmonogramu realizacji Usługi. 4. Wszystkie samochody przeznaczone przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia, winny spełniać wymagania zgodnie z Załącznikiem nr 5 do projektu umowy: Parametry techniczno-użytkowe pojazdów. 5. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu. 6. Wolumen kilometrów dla zamówienia podstawowego oraz prawa opcji: Numer części: 8 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 28 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 22 264 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 7 590 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 7 590 Minimalna liczba kilometrów: 14 674 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 29 854 7. Zobowiązanie Zamawiającego do zlecenia wykonania Usługi G obejmuje tzw. zamówienie podstawowe. 8. Zamawiający uprawniony jest do rozszerzenia zamówienia w zakresie objętym tzw. prawem opcji do maksymalnej liczby kilometrów lub zmniejszenia zamówienia podstawowego w zakresie objętym tzw. Prawem opcji do minimalnej liczby kilometrów. Zamawiający gwarantuje w ramach realizacji Usługi G minimalną łączą długość kursów. Możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na: jednostronnym zwiększeniu lub zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w projekcie umowy. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa projekcie umowy, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, nie skorzystania z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Dodatkowe informacje: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 ust.2) pkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego - tabela pkt 2). Warunki na jakich zostanie udzielone ww. zamówienie z wolnej ręki: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Ww. Usługa G polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Wolumen kilometrów dla zamówienia uzupełniającego do realizacji przez Wykonawcę: Numer części: 8 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 28 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 11 176 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 3 810 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 3 810 Minimalna liczba kilometrów: 7 366 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 14 986 3. Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. 4. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 5. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 6. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na warunkach analogicznych jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 7. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest posiadanie 1 samochodu. 8. Okres realizacji zamówienia uzupełniającego to 6 m-cy.
Interne Kennung: BZ.26.260.2025-8
Los: LOT-0009
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii Ib -część 9 - Tab nr 30
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Usługa G w/w polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Miejsca podstawień samochodów oraz dokładne terminy realizacji Usługi G opisano w „Harmonogramie realizacji usługi” stanowiącym załączniki nr 1 do projektu umowy. 3. W przypadku zmian w harmonogramie realizacji Usługi każdorazowo Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zmianie harmonogramu realizacji Usługi najpóźniej na 14 dni przed planowaną zmianą, przekazując jednocześnie zmodyfikowany harmonogram realizacji Usługi w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Zmiana harmonogramu realizacji Usługi, o której mowa w niniejszym punkcie nie wymaga zmiany Umowy w postaci pisemnego aneksu i obowiązywać będzie z datą wskazaną przez Zamawiającego jednak nie wcześniej niż 14 dni od dnia otrzymania przez Wykonawcę modyfikowanego harmonogramu realizacji Usługi. 4. Wszystkie samochody przeznaczone przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia, winny spełniać wymagania zgodnie z Załącznikiem nr 5 do projektu umowy: Parametry techniczno-użytkowe pojazdów. 5. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu. 6. Wolumen kilometrów dla zamówienia podstawowego oraz prawa opcji: Numer części: 9 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 30 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 10 373 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 1 518 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 7 590 Minimalna liczba kilometrów: 8 855 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 17 963 7. Zobowiązanie Zamawiającego do zlecenia wykonania Usługi G obejmuje tzw. zamówienie podstawowe. 8. Zamawiający uprawniony jest do rozszerzenia zamówienia w zakresie objętym tzw. prawem opcji do maksymalnej liczby kilometrów lub zmniejszenia zamówienia podstawowego w zakresie objętym tzw. Prawem opcji do minimalnej liczby kilometrów. Zamawiający gwarantuje w ramach realizacji Usługi G minimalną łączą długość kursów. Możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na: jednostronnym zwiększeniu lub zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w projekcie umowy. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa projekcie umowy, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, nie skorzystania z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Dodatkowe informacje: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 ust.2) pkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego - tabela pkt 2). Warunki na jakich zostanie udzielone ww. zamówienie z wolnej ręki: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Ww. Usługa G polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Wolumen kilometrów dla zamówienia uzupełniającego do realizacji przez Wykonawcę: Numer części: 9 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 30 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 5 207 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 762 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 3 810 Minimalna liczba kilometrów: 4 445 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 9 017 3. Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. 4. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 5. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 6. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na warunkach analogicznych jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 7. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest posiadanie 1 samochodu. 8. Okres realizacji zamówienia uzupełniającego to 6 m-cy.
Interne Kennung: BZ.26.260.2025-9
Los: LOT-0010
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii Ib -część 10 - Tab nr 35
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Usługa G w/w polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Miejsca podstawień samochodów oraz dokładne terminy realizacji Usługi G opisano w „Harmonogramie realizacji usługi” stanowiącym załączniki nr 1 do projektu umowy. 3. W przypadku zmian w harmonogramie realizacji Usługi każdorazowo Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zmianie harmonogramu realizacji Usługi najpóźniej na 14 dni przed planowaną zmianą, przekazując jednocześnie zmodyfikowany harmonogram realizacji Usługi w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Zmiana harmonogramu realizacji Usługi, o której mowa w niniejszym punkcie nie wymaga zmiany Umowy w postaci pisemnego aneksu i obowiązywać będzie z datą wskazaną przez Zamawiającego jednak nie wcześniej niż 14 dni od dnia otrzymania przez Wykonawcę modyfikowanego harmonogramu realizacji Usługi. 4. Wszystkie samochody przeznaczone przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia, winny spełniać wymagania zgodnie z Załącznikiem nr 5 do projektu umowy: Parametry techniczno-użytkowe pojazdów. 5. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu. 6. Wolumen kilometrów dla zamówienia podstawowego oraz prawa opcji: Numer części: 10 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 35 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 11 546 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 1 757 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 7 530 Minimalna liczba kilometrów: 9 789 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 19 076 7. Zobowiązanie Zamawiającego do zlecenia wykonania Usługi G obejmuje tzw. zamówienie podstawowe. 8. Zamawiający uprawniony jest do rozszerzenia zamówienia w zakresie objętym tzw. prawem opcji do maksymalnej liczby kilometrów lub zmniejszenia zamówienia podstawowego w zakresie objętym tzw. Prawem opcji do minimalnej liczby kilometrów. Zamawiający gwarantuje w ramach realizacji Usługi G minimalną łączą długość kursów. Możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na: jednostronnym zwiększeniu lub zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w projekcie umowy. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa projekcie umowy, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, nie skorzystania z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Dodatkowe informacje: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 ust.2) pkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego - tabela pkt 2). Warunki na jakich zostanie udzielone ww. zamówienie z wolnej ręki: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Ww. Usługa G polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Wolumen kilometrów dla zamówienia uzupełniającego do realizacji przez Wykonawcę: Numer części: 10 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 35 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 5 796 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 882 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 3 780 Minimalna liczba kilometrów: 4 914 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 9 576 3. Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. 4. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 5. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 6. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na warunkach analogicznych jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 7. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest posiadanie 1 samochodu. 8. Okres realizacji zamówienia uzupełniającego to 6 m-cy.
Interne Kennung: BZ.26.260.2025-10
Los: LOT-0011
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii Ib -część 11 - Tab nr 36
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Usługa G w/w polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Miejsca podstawień samochodów oraz dokładne terminy realizacji Usługi G opisano w „Harmonogramie realizacji usługi” stanowiącym załączniki nr 1 do projektu umowy. 3. W przypadku zmian w harmonogramie realizacji Usługi każdorazowo Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zmianie harmonogramu realizacji Usługi najpóźniej na 14 dni przed planowaną zmianą, przekazując jednocześnie zmodyfikowany harmonogram realizacji Usługi w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Zmiana harmonogramu realizacji Usługi, o której mowa w niniejszym punkcie nie wymaga zmiany Umowy w postaci pisemnego aneksu i obowiązywać będzie z datą wskazaną przez Zamawiającego jednak nie wcześniej niż 14 dni od dnia otrzymania przez Wykonawcę modyfikowanego harmonogramu realizacji Usługi. 4. Wszystkie samochody przeznaczone przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia, winny spełniać wymagania zgodnie z Załącznikiem nr 5 do projektu umowy: Parametry techniczno-użytkowe pojazdów. 5. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu. 6. Wolumen kilometrów dla zamówienia podstawowego oraz prawa opcji: Numer części: 11 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 36 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 14 927 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 7 590 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 7 590 Minimalna liczba kilometrów: 7 337 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 22 517 7. Zobowiązanie Zamawiającego do zlecenia wykonania Usługi G obejmuje tzw. zamówienie podstawowe. 8. Zamawiający uprawniony jest do rozszerzenia zamówienia w zakresie objętym tzw. prawem opcji do maksymalnej liczby kilometrów lub zmniejszenia zamówienia podstawowego w zakresie objętym tzw. Prawem opcji do minimalnej liczby kilometrów. Zamawiający gwarantuje w ramach realizacji Usługi G minimalną łączą długość kursów. Możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na: jednostronnym zwiększeniu lub zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w projekcie umowy. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa projekcie umowy, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, nie skorzystania z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Dodatkowe informacje: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 ust.2) pkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego - tabela pkt 2). Warunki na jakich zostanie udzielone ww. zamówienie z wolnej ręki: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Ww. Usługa G polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Wolumen kilometrów dla zamówienia uzupełniającego do realizacji przez Wykonawcę: Numer części: 11 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 36 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 7 493 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 3 810 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 3 810 Minimalna liczba kilometrów: 3 683 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 11 303 3. Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. 4. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 5. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 6. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na warunkach analogicznych jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 7. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest posiadanie 1 samochodu. 8. Okres realizacji zamówienia uzupełniającego to 6 m-cy.
Interne Kennung: BZ.26.260.2025-11
Los: LOT-0012
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii Ib -część 12 - Tab nr 37
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Usługa G w/w polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Miejsca podstawień samochodów oraz dokładne terminy realizacji Usługi G opisano w „Harmonogramie realizacji usługi” stanowiącym załączniki nr 1 do projektu umowy. 3. W przypadku zmian w harmonogramie realizacji Usługi każdorazowo Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zmianie harmonogramu realizacji Usługi najpóźniej na 14 dni przed planowaną zmianą, przekazując jednocześnie zmodyfikowany harmonogram realizacji Usługi w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Zmiana harmonogramu realizacji Usługi, o której mowa w niniejszym punkcie nie wymaga zmiany Umowy w postaci pisemnego aneksu i obowiązywać będzie z datą wskazaną przez Zamawiającego jednak nie wcześniej niż 14 dni od dnia otrzymania przez Wykonawcę modyfikowanego harmonogramu realizacji Usługi. 4. Wszystkie samochody przeznaczone przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia, winny spełniać wymagania zgodnie z Załącznikiem nr 5 do projektu umowy: Parametry techniczno-użytkowe pojazdów. 5. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu. 6. Wolumen kilometrów dla zamówienia podstawowego oraz prawa opcji: Numer części: 12 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 37 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 19 481 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 7 590 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 7 590 Minimalna liczba kilometrów: 11 891 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 27 071 7. Zobowiązanie Zamawiającego do zlecenia wykonania Usługi G obejmuje tzw. zamówienie podstawowe. 8. Zamawiający uprawniony jest do rozszerzenia zamówienia w zakresie objętym tzw. prawem opcji do maksymalnej liczby kilometrów lub zmniejszenia zamówienia podstawowego w zakresie objętym tzw. Prawem opcji do minimalnej liczby kilometrów. Zamawiający gwarantuje w ramach realizacji Usługi G minimalną łączą długość kursów. Możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na: jednostronnym zwiększeniu lub zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w projekcie umowy. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa projekcie umowy, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, nie skorzystania z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Dodatkowe informacje: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 ust.2) pkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego - tabela pkt 2). Warunki na jakich zostanie udzielone ww. zamówienie z wolnej ręki: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Ww. Usługa G polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Wolumen kilometrów dla zamówienia uzupełniającego do realizacji przez Wykonawcę: Numer części: 12 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 37 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 9 779 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 3 810 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 3 810 Minimalna liczba kilometrów: 5 969 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 13 589 3. Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. 4. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 5. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 6. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na warunkach analogicznych jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 7. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest posiadanie 1 samochodu. 8. Okres realizacji zamówienia uzupełniającego to 6 m-cy.
Interne Kennung: BZ.26.260.2025-12
Los: LOT-0013
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii Ib -część 13 - Tab nr 77
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Usługa G w/w polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Miejsca podstawień samochodów oraz dokładne terminy realizacji Usługi G opisano w „Harmonogramie realizacji usługi” stanowiącym załączniki nr 1 do projektu umowy. 3. W przypadku zmian w harmonogramie realizacji Usługi każdorazowo Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zmianie harmonogramu realizacji Usługi najpóźniej na 14 dni przed planowaną zmianą, przekazując jednocześnie zmodyfikowany harmonogram realizacji Usługi w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Zmiana harmonogramu realizacji Usługi, o której mowa w niniejszym punkcie nie wymaga zmiany Umowy w postaci pisemnego aneksu i obowiązywać będzie z datą wskazaną przez Zamawiającego jednak nie wcześniej niż 14 dni od dnia otrzymania przez Wykonawcę modyfikowanego harmonogramu realizacji Usługi. 4. Wszystkie samochody przeznaczone przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia, winny spełniać wymagania zgodnie z Załącznikiem nr 5 do projektu umowy: Parametry techniczno-użytkowe pojazdów. 5. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu. 6. Wolumen kilometrów dla zamówienia podstawowego oraz prawa opcji: Numer części: 13 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 77 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 27 830 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 7 590 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 7 590 Minimalna liczba kilometrów: 20 240 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 35 420 7. Zobowiązanie Zamawiającego do zlecenia wykonania Usługi G obejmuje tzw. zamówienie podstawowe. 8. Zamawiający uprawniony jest do rozszerzenia zamówienia w zakresie objętym tzw. prawem opcji do maksymalnej liczby kilometrów lub zmniejszenia zamówienia podstawowego w zakresie objętym tzw. Prawem opcji do minimalnej liczby kilometrów. Zamawiający gwarantuje w ramach realizacji Usługi G minimalną łączą długość kursów. Możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na: jednostronnym zwiększeniu lub zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w projekcie umowy. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa projekcie umowy, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, nie skorzystania z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Dodatkowe informacje: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 ust.2) pkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego - tabela pkt 2). Warunki na jakich zostanie udzielone ww. zamówienie z wolnej ręki: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Ww. Usługa G polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Wolumen kilometrów dla zamówienia uzupełniającego do realizacji przez Wykonawcę: Numer części: 13 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 77 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 13 970 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 3 810 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 3 810 Minimalna liczba kilometrów: 10 160 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 17 780 3. Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. 4. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 5. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 6. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na warunkach analogicznych jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 7. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest posiadanie 1 samochodu. 8. Okres realizacji zamówienia uzupełniającego to 6 m-cy.
Interne Kennung: BZ.26.260.2025-13
Los: LOT-0014
Titel: Realizacja kursów wewnątrz węzłowych (tj. usługa G) w WER Warszawa dla pojazdów kategorii Ib -część 14 - Tab nr 79
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Usługa G w/w polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do projektu umowy. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Miejsca podstawień samochodów oraz dokładne terminy realizacji Usługi G opisano w „Harmonogramie realizacji usługi” stanowiącym załączniki nr 1 do projektu umowy. 3. W przypadku zmian w harmonogramie realizacji Usługi każdorazowo Zamawiający poinformuje Wykonawcę o zmianie harmonogramu realizacji Usługi najpóźniej na 14 dni przed planowaną zmianą, przekazując jednocześnie zmodyfikowany harmonogram realizacji Usługi w formie pisemnej pod rygorem nieważności. Zmiana harmonogramu realizacji Usługi, o której mowa w niniejszym punkcie nie wymaga zmiany Umowy w postaci pisemnego aneksu i obowiązywać będzie z datą wskazaną przez Zamawiającego jednak nie wcześniej niż 14 dni od dnia otrzymania przez Wykonawcę modyfikowanego harmonogramu realizacji Usługi. 4. Wszystkie samochody przeznaczone przez Wykonawcę do realizacji przedmiotu zamówienia, winny spełniać wymagania zgodnie z Załącznikiem nr 5 do projektu umowy: Parametry techniczno-użytkowe pojazdów. 5. Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji usługi G niezbędne jest posiadanie co najmniej 1 samochodu. 6. Wolumen kilometrów dla zamówienia podstawowego oraz prawa opcji: Numer części: 14 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 79 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 15 686 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 7 590 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 7 590 Minimalna liczba kilometrów: 8 096 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 23 276 7. Zobowiązanie Zamawiającego do zlecenia wykonania Usługi G obejmuje tzw. zamówienie podstawowe. 8. Zamawiający uprawniony jest do rozszerzenia zamówienia w zakresie objętym tzw. prawem opcji do maksymalnej liczby kilometrów lub zmniejszenia zamówienia podstawowego w zakresie objętym tzw. Prawem opcji do minimalnej liczby kilometrów. Zamawiający gwarantuje w ramach realizacji Usługi G minimalną łączą długość kursów. Możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na: jednostronnym zwiększeniu lub zmniejszeniu podstawowej łącznej długości Kursów, określonej w projekcie umowy. W tym celu Zamawiający, nie później niż na miesiąc przed przewidywanym dniem zrealizowania podstawowej łącznej długości Kursów, o której mowa projekcie umowy, powiadomi Wykonawcę o skorzystaniu z prawa opcji, przesyłając oświadczenie ze wskazaniem rodzaju i zakresu prawa opcji. Wykonawca związany jest zakresem wskazanym przez Zamawiającego w oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. Zamawiający nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, nie skorzystania z prawa opcji nie rodzi po stronie Wykonawcy żadnych roszczeń w stosunku do Zamawiającego. 9. Stosownie do art. 95 ust. 1 PZP Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, w rozumieniu ustawy z dnia 26.06.1974 r. - Kodeks pracy, osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 10. Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy, przy czym nie może powierzyć podwykonawcy wykonania zamówienia w całości. 11. Dodatkowe informacje: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy usług, w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 388 ust.2) pkt c) ustawy Pzp, zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych usług, zgodnie z przedmiotem zamówienia podstawowego (do 50% wartości usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego - tabela pkt 2). Warunki na jakich zostanie udzielone ww. zamówienie z wolnej ręki: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transportowych w ramach realizacji kursów wewnątrz węzłowych (tzw. Usług G) w obszarze działania WER Warszawa. Ww. Usługa G polega na przewożeniu Przesyłek pocztowych w ramach Kursów. Wykonawca zobowiązany jest do przyjęcia Przesyłek pocztowych do przewozu w ramach Kursów określonych zgodnie z harmonogramem realizacji usługi, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, oraz ich wydania w miejscach i terminach określonych w tym załączniku. W ramach świadczenia tej Usługi Wykonawca zobowiązany jest do załadowania i wyładowania Przesyłek pocztowych dokonując sprawdzenia zgodności liczby ładowanych przedmiotów z listem przewozowym lub innym dokumentem przekazania. 2. Wolumen kilometrów dla zamówienia uzupełniającego do realizacji przez Wykonawcę: Numer części: 14 Nazwa części / numer tabel: Tab nr 79 Liczba kilometrów objęta Zamówieniem podstawowym: 7 874 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zmniejszeniu kilometrów: 3 810 Liczba kilometrów objęta tzw. prawem opcji Przy zwiększeniu kilometrów: 3 810 Minimalna liczba kilometrów: 4 064 Maksymalna liczba kilometrów (z prawem opcji): 11 684 3. Wzór umowy zostanie przekazany Wykonawcy wraz z zaproszeniem do negocjacji. 4. Kary umowne będą przewidziane w takich samych przypadkach jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 5. Obowiązki Wykonawcy i Zamawiającego będą uregulowane na zasadach analogicznych do umowy zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 6. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na warunkach analogicznych jak w umowie zawartej w postępowaniu na zamówienie podstawowe. 7. W oparciu o posiadane doświadczenie Zamawiający szacuje, że do prawidłowej realizacji Usługi G niezbędne jest posiadanie 1 samochodu. 8. Okres realizacji zamówienia uzupełniającego to 6 m-cy.
Interne Kennung: BZ.26.260.2025-14