2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en installatie van zonnestroomsystemen
Beschreibung: Levering en installatie van zonnestroomsystemen De Opdracht betreft de levering, montage, turn-key oplevering en ontzorging van zonnestroomsystemen voor 9 locaties van Talent Primair, waarvan 5 locaties waar nog onzekerheid is in verband met mogelijke toekomstige renovaties en/of de aanwezigheid van EPS dakisolatie.
Interne Kennung: 2024.TP-PV
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09330000 Solarenergie
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1