2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ondergrondse containers – upgrade naar 5G en technisch onderhoud
Beschreibung: De opdracht betreft de technische upgrade van de hardware van de ondergrondse containers. Naast het eenmalig upgraden van de hardware van 2G naar 5G behoort hiertoe ook het vervangen van de vulgraadsystemen en het leveren van de passen. Ook maakt het technisch beheer en onderhoud van de hardware deel uit van de opdracht. Zie de opdrachtbeschrijving
Interne Kennung: K012091
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De betreft de technische upgrade van de hardware van de ondergrondse containers. Naast het eenmalig upgraden van de hardware van 2G naar 5G behoort hiertoe ook het vervangen van de vulgraadsystemen en het leveren van de passen. Ook maakt het technisch beheer en onderhoud van de hardware deel uit van de opdracht. Zie de opdrachtbeschrijving
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Items gemarkeerd met “O” betreffen opties en worden afzonderlijk geprijsd. Opties maken geen deel uit van de inschrijfsom en worden derhalve niet beoordeeld in de (sub)gunningscriteria. Opdrachtgever kan de optie bij definitieve opdrachtverstrekking afnemen bij de winnende inschrijver, die verplicht is deze uit te voeren tegen de opgegeven tarieven.