2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van maaltijden en algemene voeding aan kinderdagverblijven, buitenschoolse opvanglocaties, Centra voor Kinderzorg en Gezinsondersteuning
Beschreibung: Het voorwerp van deze opdracht is het leveren van geportioneerde bereide maaltijden (koude lijn) en algemene voeding aan de kinderdagverblijven, buitenschoolse opvanglocaties en CKG ‘s. Het gaat over de maaltijden ’s middags en vieruurtjes en algemene voeding in de kinderdagverblijven. In de buitenschoolse opvang gaat het over vieruurtjes en in de CKG’ s over zowel maaltijden ’s middags als vieruurtjes. De leeftijdsgroepen zijn de volgende: • Baby's: o 4-6 maanden o 6-12 maanden • Peuters (12 tot 36 maanden) • Kleuters en lagereschoolkinderen (3 jaar tot 12 jaar)
Interne Kennung: Helan 2026-006
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Voor deze opdracht wordt de nationale regelgeving van volgende procedure toegepast: vereenvoudigde onderhandelingsprocedure met voorafgaande bekendmaking
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55524000 Verpflegungsdienste für Schulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Helan 2026-006 - 1
Beschreibung: Het voorwerp van deze opdracht is het leveren van geportioneerde bereide maaltijden (koude lijn) en algemene voeding aan de kinderdagverblijven, buitenschoolse opvanglocaties en CKG ‘s.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste