2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamoverovereenkomst Samenwerkingsverband Verduurzaming’
Beschreibung: Mozaïek Wonen start binnenkort een aanbestedingsprocedure om een raamovereenkomst af te sluiten met drie contractanten voor een periode van vier jaar. Het doel is om onze woningvoorraad (bouwkundig) te verduurzamen in combinatie met planmatig onderhoud. De scope omvat onder meer de voorbereiding en uitvoering van de werkzaamheden, bewonerscommunicatie en participatie. Daarnaast zetten we in op een langdurige samenwerking waarin efficiënt werken, lerend vermogen en continue verbetering centraal staan. Bij de aanbesteding volgt Mozaïek Wonen de Europese aanbestedingsregels voor aanbestedende diensten en kiezen wij voor een niet-openbare procedure. Meer informatie over visie en doelstellingen van Mozaïek Wonen op de opgave en de samenwerking, leest u in het bijgevoegde visie-document. De maximale hoeveelheid Woningen die onder de raamovereenkomst kunnen worden uitgevoerd bedraagt 3000 voor alle opdrachtnemers van de raamovereenkomst tesamen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Mozaïek Wonen start binnenkort een aanbestedingsprocedure om een raamovereenkomst af te sluiten met drie contractanten voor een periode van vier jaar. Het doel is om onze woningvoorraad (bouwkundig) te verduurzamen in combinatie met planmatig onderhoud. De scope omvat onder meer de voorbereiding en uitvoering van de werkzaamheden, bewonerscommunicatie en participatie. Daarnaast zetten we in op een langdurige samenwerking waarin efficiënt werken, lerend vermogen en continue verbetering centraal staan. Bij de aanbesteding volgt Mozaïek Wonen de Europese aanbestedingsregels voor aanbestedende diensten en kiezen wij voor een niet-openbare procedure. De maximale hoeveelheid Woningen die onder de raamovereenkomst kunnen worden uitgevoerd bedraagt 3000 voor alle opdrachtnemers van de raamovereenkomst tesamen.
Interne Kennung: 1