See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ERDFIII_Experimentální povodí - monitoring hydrologických procesů
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka přístrojů. Tato veřejná zakázka je rozdělena v souladu s § 35 ZZVZ na části. Pro každou část veřejné zakázky (dále též „VZ“) bude uzavřena samostatná smlouva. Jeden dodavatel může podat nabídku na kteroukoliv část VZ nebo i na všechny části VZ. Jedná se o tyto části zadávané v nadlimitním režimu: Část VZ č. 1: Přístroje na měření rychlosti proudící vody přímo v korytě vč. příslušenství Část VZ č. 2: Autonomní stanice na měření hydrologických a meteorologických prvků Část VZ č. 3: Sondy a snímače na měření UV absorbance a dalších charakteristik pro výzkum hydrických režimů v pramenných oblastech řek Část VZ č. 4: Přístroj pro měření kontinuální evapotranspirace a hladinoměry do mělkých vrtů
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Přístroj pro měření kontinuální evapotranspirace a hladinoměry do mělkých vrtů
Beschreibung: Přístroj pro kontinuální měření evapotranspirace a automatické hladinoměry na pozorování změny hladiny vody.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 38126100 Oberflächen-Geräte zur Messung von Niederschlägen oder Verdunstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38422000 Füllstandsmessgeräte, 38300000 Messinstrumente
Los: LOT-0003
Titel: Sondy a snímače na měření UV absorbance a dalších charakteristik pro výzkum hydrických režimů v pramenných oblastech řek
Beschreibung: Radarové snímače včetně řídící a komunikační jednotky, sonda na měření absorbance UV254, digitální senzor na kontinuální monitoring: pH, redox potenciál a teplota, víceparametrální měřící terénní přístroj s fotometrem.
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 38422000 Füllstandsmessgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433000 Spektrometer, 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften, 38300000 Messinstrumente
Los: LOT-0002
Titel: Autonomní stanice na měření hydrologických a meteorologických prvků
Beschreibung: Sněhoměrná stanice na měření výšky a váhy sněhové pokrývky, stacionární výparoměr, hladinoměry s řídící jednotkou bez displeje na monitoring přelivů, meteostanice se solárním napájením, meteostanice s externím napájením, průtokoměry s ultrazvukovým snímačem a čidlem vodivosti s teplotou.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 38120000 Meteorologische Instrumente
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38422000 Füllstandsmessgeräte, 38127000 Wetterstationen, 38421110 Durchflussmesser
Los: LOT-0001
Titel: Přístroje na měření rychlosti proudící vody přímo v korytě vč. příslušenství
Beschreibung: Dálkově ovládaný plovák ke stávajícím typům ADCP, terénní multimetr pro měření kvality vody, terénní přístroj pro měření povrchových rychlostí na vodních tocích.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 38400000 Instrumente zum Prüfen von physikalischen Eigenschaften
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38421000 Durchflussmessgeräte