See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i instalacja systemu informatycznego monitorowania, rejestracji i raportowania badań histopatologicznych
Beschreibung: Dostawa i instalacja systemu informatycznego monitorowania, rejestracji i raportowania badań histopatologicznych w ramach projektu pn. "Poprawa jakości i dostępności do diagnostyki i leczenia schorzeń nowotworowych w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach" dofinansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy -zgodnie z załącznikiem nr 9 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 865185-2025
Interne Kennung: 109/PN/MN/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232000 Peripheriegeräte, 72263000 Software-Implementierung, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i instalacja systemu informatycznego monitorowania, rejestracji i raportowania badań histopatologicznych w ramach projektu pn. "Poprawa jakości i dostępności do diagnostyki i leczenia schorzeń nowotworowych w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach" dofinansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy
Beschreibung: Dostawa i instalacja systemu informatycznego monitorowania, rejestracji i raportowania badań histopatologicznych w ramach projektu pn. "Poprawa jakości i dostępności do diagnostyki i leczenia schorzeń nowotworowych w Szpitalu Wojewódzkim im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach" dofinansowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy zgodnie z załącznikiem nr 5 do SWZ
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen