2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dodávky externích kapacit zaměřených na zpracovávání, ukládání, analýzu a prezentaci dat uložených v prostředí Oracle Exadata
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu 4 let, nebo do vyčerpání finančního limitu ve výši 18 500 000 Kč bez DPH podle toho, která skutečnost nastane dříve (dále též jen "rámcová dohoda"). Rámcová dohoda bude uzavřena mezi výše uvedeným zadavatelem a až čtyřmi účastníky zadávacího řízení, a to s účastníky, kteří se po vyhodnocení umístí na prvním až čtvrtém místě. Jednotlivé veřejné zakázky budou zadávány na základě rámcové dohody postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody dle § 134 odst. 1 zákona. V souladu s ustanovením § 132 odst. 4 zákona jsou veškeré podmínky plnění veřejné zakázky (tj. včetně postupu zadávání jednotlivých veřejných zakázek na základě rámcové dohody) obsaženy v rámcové dohodě, jejíž závazný obsah je přílohou č. 1 zadávací dokumentace - "Návrh rámcové dohody" (dále jen "návrh rámcové dohody"). Předmětem plnění rámcové dohody je poskytnutí služeb kvalifikovaných IT specialistů zaměřených na zpracovávání, ukládání, analýzu a prezentaci dat uložených v prostředí Oracle Exadata. Uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona umožní zadavateli zadávat veřejné zakázky na sjednané plnění dle jeho aktuálních potřeb. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je obsažena v návrhu rámcové dohody.
Interne Kennung: 24076
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona. Rámcová dohoda bude uzavřena na dobu 4 let, nebo do vyčerpání finančního limitu ve výši 18 500 000 Kč bez DPH podle toho, která skutečnost nastane dříve. Rámcová dohoda bude uzavřena mezi výše uvedeným zadavatelem a až čtyřmi účastníky zadávacího řízení, a to s účastníky, kteří se po vyhodnocení umístí na prvním až čtvrtém místě. Jednotlivé veřejné zakázky budou zadávány na základě rámcové dohody postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody dle § 134 odst. 1 zákona. V souladu s ustanovením § 132 odst. 4 zákona jsou veškeré podmínky plnění veřejné zakázky (tj. včetně postupu zadávání jednotlivých veřejných zakázek na základě rámcové dohody) obsaženy v rámcové dohodě, jejíž závazný obsah je přílohou č. 1 zadávací dokumentace - "Návrh rámcové dohody". Předmětem plnění rámcové dohody je poskytnutí služeb kvalifikovaných IT specialistů zaměřených na zpracovávání, ukládání, analýzu a prezentaci dat uložených v prostředí Oracle Exadata. Uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. zákona umožní zadavateli zadávat veřejné zakázky na sjednané plnění dle jeho aktuálních potřeb. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je obsažena v návrhu rámcové dohody.