See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van verse soep (koude en warme bereiding) op verschillende locaties binnen Port of Antwerp-Bruges
Beschreibung: De opdracht omvat het leveren van verse soep, koude en warme bereiding, en het leveren van toebehoren op verschillende locaties in het havengebied van Antwerpen. Met toebehoren wordt verstaan het plaatsen van bain-marie’s en soeplepels. De koude bereidingen worden geleverd in potjes van min. 0,5l en max 1L. De opdrachthouder houdt rekening met HACCP-normen bij het leveren van soep. Warme bereidingen: - GD298 – K102 - Loodglansstraat - GD526 / 529 – NOC – Blauwhoefstraat - GD066 – Maritieme Infrastructuur – Kauwenstein Koude bereidingen: - GD300 – Oosterweelbrug – Oosterweelsteenweg - GD256 – Van Cauwelaertssluis – Kauwenstein - GD200 – Zandvliet / Berendrechtsluis – Potpolderweg - GD220 - Zandvliet / Berendrechtsluis – Potpolderweg - GD526 / 529 – NOC – Blauwhoefstraat - GD474 – Kieldrechtsluis – Sint – Antoniusweg - GD250 – Kallosluis – Steenlandlaan - GD427 – Havenhuis – Zaha Hadidplein
Interne Kennung: PPP0B3-17296/5296/B11246
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15891400 Suppen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Antwerpen
Beschreibung: Antwerpen
Interne Kennung: B11246_1
Los: LOT-0002
Titel: Zeebrugge
Beschreibung: Zeebrugge
Interne Kennung: B11246_2