2. Verfahren
Verfahren
Titel: 7.1.6.103. Raamovereenkomst - Prestaties van technische controle 2026-2030 - Dienstenopdracht - Openbare procedure
Beschreibung: Deze opdracht heeft als hoofddoel om op aanvraag diensten te verlenen op het gebied van technische controle en brandveiligheid voor de infrastructuurprojecten die de Directie in het kader van het samenwerkingsakkoord uitvoert. Die prestaties van technische controle en brandveiligheid bestrijken zowel de ontwerp- als de uitvoeringsfase van de werken. Deze opdracht zal ook als doel hebben om advies en technische ondersteuning te verlenen voor dezelfde infrastructuren.
Interne Kennung: Beliris-7.1.6.103
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 7.1.6.103 - 1
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71356100 Technische Überwachung