2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vervanging verlichting
Beschreibung: De aanleiding voor de aanbesteding is het nemen van maatregelen ten einde het stadhuis (HvdS) van de gemeente Gouda te verduurzamen. Opdrachtgever heeft tot doel om voor het project “Vervanging van de verlichting HvdS” de huidige verlichting te vervangen voor led-verlichting . Zie aanbestedingsleidraad
Interne Kennung: 168.99.12
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Vervanging verlichting HvdS
Interne Kennung: 1