2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eindejaarsgeschenken
Beschreibung: Het leveren van eindejaarsgeschenken aan alle medewerkers van Avans, waarbij wordt voorzien in een breed aanbod (keuzeconcept) Het huidig aantal medewerkers is 3419 en het aantal stagiaires is 77 (peildatum 09-02-2026).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1