2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie projektu planu urządzenia lasu na okres 2027 - 2036 dla Nadleśnictwa Wyszków wraz z prognozą oddziaływania planu na środowisko
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie projektu planu urządzenia lasu na okres 2027 – 2036 dla Nadleśnictwa Wyszków wraz z prognozą oddziaływania planu na środowisko .
Vorherige Bekanntmachung: 630526-2024
Interne Kennung: EZ.270.6.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77231900 Sektorale Forstplanung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77231400 Forstinventur, 71351500 Bodenuntersuchungen, 90711400 Dienstleistungen im Zusammenhang mit der Umweltfolgenabschätzung in anderen Bereichen als dem Bausektor
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu planu urządzenia lasu wraz z prognozą oddziaływania planu urządzenia lasu na środowisko dla Nadleśnictwa Wyszków o powierzchni ogólnej 21 094 ha i zasięgu terytorialnym 677 km2. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany (+/-) do 100 ha w powierzchni opracowania, która może być wynikiem weryfikacji ewidencji gruntów, obrotu nieruchomościami (zamian, kupna/sprzedaży), przeniesienia lub wygaszenia zarządu w trakcie wykonywania prac urządzeniowych, co jednak pozostanie bez wpływu na wysokość wynagrodzenia.