2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rámcová dohoda na dekompozici a zpracování návrhů integračních rozhraní a související dohled quality assurance
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je Systémová analýza: Podrobná technická analýza požadavků na integrační rozhraní, zahrnující sběr dat, mapování datových toků a identifikaci vazeb mezi systémy. Technická dekompozice: Rozklad integračních rozhraní na jednotlivé komponenty a návrh jejich interakcí v souladu s principy moderní integrační architektury. Návrh integračních rozhraní: Detailní specifikace rozhraní, včetně definice datových struktur, API, komunikačních protokolů a bezpečnostních opatření. Quality assurance (QA): Odborný dohled nad implementací zahrnující: • Technickou verifikaci souladu implementace s návrhovými dokumenty. • Kontrolu kvality integračních procesů včetně testování a validace. • Ověření technické kompatibility s integrační platformou. Zajištění konzistence a optimalizace návrhů rozhraní v souladu s globální integrační strategií.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72220000 Systemberatung und technische Beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72266000 Software-Beratung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: RD integrační rozhraní a QA