490546-2026 - Wettbewerb
Polen – Schneeräumung – Zimowe utrzymanie dróg gminnych i placów na terenie Gminy Ochotnica Dolna
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZimowe utrzymanie dróg gminnych i placów na terenie Gminy Ochotnica Dolna
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi pn.: "Zimowe utrzymanie dróg gminnych i placów na terenie Gminy Ochotnica Dolna" w terminie 01.11.2026 r. do 15.04.2027 r. 2. Zamówienie obejmuje wykonanie usługi polegającej na zimowym utrzymaniu dróg i placów gminnych: Część I - Rejon I - W ramach w/w części planuje się 640 godzin zimowego utrzymania dróg Część II - Rejon II - W ramach w/w części planuje się 600 godzin zimowego utrzymania dróg Część III - Rejon III - W ramach w/w części planuje się 550 godzin zimowego utrzymania dróg Część IV - Rejon IV - W ramach w/w części planuje się 470 godzin zimowego utrzymania dróg Część V - Rejon V - W ramach w/w części planuje się 530 godzin zimowego utrzymania dróg Część VI - Rejon VI - W ramach w/w części planuje się 530 godzin zimowego utrzymania dróg Część VII - Rejon VII - W ramach w/w części planuje się 460 godzin zimowego utrzymania dróg Część VIII - Rejon VIII - W ramach w/w części planuje się 275 godzin zimowego utrzymania dróg Część IX - Rejon IX - W ramach w/w części planuje się 240 godzin zimowego utrzymania dróg Część X - Rejon X - W ramach w/w części planuje się 275 godzin zimowego utrzymania dróg. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) określony został w Załączniku nr 1 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001
TitelRejon I
BeschreibungRejon I. os. Posadowskie, os. Jurkowski Potok, os. Gronie, os. Majdówka, os. Majdówka odnoga prawa os. Majdówka odnoga lewa os. Czajki, os. Błaszczaki, os. Jamne od drogi powiatowej do os. Skałka os. Jamne – Cyrhla os. Jamne – Cyrhla – odnoga lewa os. Pierdułowski Potok, Plac przy wyjeździe z os. Jamne w dół, W ramach w/w części planuje się 640 godzin zimowego utrzymania dróg.
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji.
LosLOT-0002
TitelRejon II
BeschreibungRejon II. os. Zawady (do Krzyża), os. Zawady (Stara Droga), os. Jaszcze, os. Jaszcze – (Zagroniowski Potok ), os. Jaszcze – (Małe Jaszcze) os. Białówka (sięgacz prawy do nr 325 B, sięgacz lewy do nr 321 D), os. Mostkowe, os. Studzionki, Plac przy budynku WOK i Remizy OSP, Plac przy Skwerku Plac przy Amfiteatrze W ramach w/w części planuje się 600 godzin zimowego utrzymania dróg.
LosLOT-0003
TitelRejon III
BeschreibungRejon III. os. Ustrzyk (sięgacz lewy Sikory), os. Forendówki (do Wiaty kuligowej), os. Holina, os. Bartoszówka, W ramach w/w części planuje się 550 godzin zimowego utrzymania dróg.
LosLOT-0004
TitelRejon IV
BeschreibungRejon IV. os. Brysiówka os. Janczury, os. Janczury - Osobie (do Buciory), os. Osobie Górne (do Skalne), os. Skalne – os. Twarogi, os. Janczurowski Potok, os. Kamieniec os. Sikorówka, os. Rola, os. Rola – Folwark, os. Polisiówka, os. Gardonie (do nr 78), os. Kuce, Parking przy moście do os. Janczurowski Potok. W ramach w/w części planuje się 470 godzin zimowego utrzymania dróg.
LosLOT-0005
TitelRejon V
BeschreibungRejon V. os. Lubańskie, os. Lubańskie DOLINY os. Pitki - Twarogi os. Kołodzieje, os. Zarębówka, os. Soskówka – Zawory, os. Bąki, os. Leskówka, os. Bibiarze, os. Szymany, os. Nogawki, os. Tarchały i (do P. Mazurka), os. Dutkówka os. Dłubacze, os. Dłubacze - droga do WOK i Remizy – wzdłuż boiska do drogi powiatowej os. Dłubacze - Hologówka (ścieżka Rowerowa) os. Hologówka (obok apteki) – do ścieżki rowerowej Parking przy Szkole Podstawowej Parking przy Urzędzie Gminy i Targowisku Parking przy WOK Plac przy Remizie OSP, W ramach w/w części planuje się 530 godzin zimowego utrzymania dróg.
LosLOT-0006
TitelRejon VI
BeschreibungRejon VI. os. Kudowe - do ostatniego domu, os. Kudowe – sięgacz lewy do nr 201 os. Kudowe - strona prawa do nr 205C os. Gorcowe (do nr 69), os. Gorcowe – Skręt przy nr 18 B os. Gorcowe - Chryczyki os. Rusnaki, os. Kapłony os. Skrodne, os. Skrodne - Kotliny, Plac przy Szkole Podstawowej Skrodne Plac przy Orliku – Skrodne (nad Orlikiem i pod Orlikiem) W ramach ww. części planuje się 530 godzin zimowego utrzymania dróg.
LosLOT-0007
TitelRejon VII
BeschreibungRejon VII. Młynne (od drogi powiatowej - Za Bystry Gronik nr 135), Młynne – Brzeźnie, Młynne – Golce, Młynne - Krzyśki (nr 47 B), Błachuty - Tomaśki – Gołdyny (poza potok), Młynne - Krzyśki Młynne - Gołdyny Młynne - Szlagówka, Młynne – Barnasie, Gronik Niżny, Folwark, Młynne Piszczki (do nr 92 A), Młynne – Jagieły do nr 103 E, i 103 B, Młynne - Chrobaki, Młynne - Kotelniki – Wierch Młynne. Parking przy Kaplicy, W ramach ww. części planuje się 460 godzin zimowego utrzymania dróg.
LosLOT-0008
TitelRejon VIII
BeschreibungRejon VIII. os. Kłodne, os. Kłodne (miejsce zawracania autobusu szkolnego), os. Obłaz Górny, os. Lachówka, os. Bliszcze, os. Płaśnie, os. Księżaki, os. Kotelnica, Plac przy Ośrodku Zdrowia os. Bliszcze W ramach ww. części planuje się 275 godzin zimowego utrzymania dróg.
LosLOT-0009
TitelRejon IX
BeschreibungRejon IX. os. Stachówka, os. Gąszcze, os. Ligasy, os. Ziemianki, os. Potok, os. Padół, os. Miazgi, W ramach ww. części planuje się 240 godzin zimowego utrzymania dróg.
LosLOT-0010
TitelRejon X
BeschreibungRejon X. os. Chlebki, os. Michałki, os. Michałki miejsce postojowe (przy DW 969), os. Brodki, os. Glinik, os. Kozielce, os. Zagonie, os. Górki, os. Gabrysie, os. Obłaz Wyżny, os. Makowica, os. Połanki, os. Hardopadły, os. Piszczki, os. Talafusy, Plac przy Szkole Podstawowej os. Kozielce Plac przy Starym Ośrodku Zdrowia os. Kozielce W ramach ww. części planuje się 275 godzin zimowego utrzymania dróg.