See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: LA.261.8.2026 Sukcesywne dostawy leków refundowanych i produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków refundowanych i produktów leczniczych. Zamówienie obejmuje 14 części (zadań). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jego wielkość, zakres oraz sposób realizacji zawarty został w specyfikacji warunków zamówienia (zwanej dalej SWZ) i jej załącznikach.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sukcesywne dostawy leków refundowanych i produktów leczniczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków refundowanych i produktów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ po zmianach z dnia 29.04.2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak wznowień i opcji
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
Los: LOT-0006
Los: LOT-0007
Los: LOT-0008
Los: LOT-0009
Los: LOT-0010
Los: LOT-0011
Los: LOT-0012
Los: LOT-0013
Los: LOT-0014