2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa 11 szt. fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów o napędzie elektrycznym do komunikacji miejskiej, 7 szt. o długości od 10 m do 10,70 m i 4 szt. o długości od 17,5 m do 18,75 m.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 11 szt. fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów o napędzie elektrycznym do komunikacji miejskiej, 7 szt. o długości od 10 m do 10,70 m i 4 szt. o długości od 17,5 m do 18,75 m. Zakres podstawowy Dostawa fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów o napędzie elektrycznym do komunikacji miejskiej: 7 szt. o długości od 10 m do 10,70 m i 4 szt. o długości od 17,5 m do 18,75 m. Opcja I Dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego, niskopodłogowego autobusu o napędzie elektrycznym do komunikacji miejskiej o długości od 10 m do 10,70 m. Opcja II Dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów o napędzie elektrycznym do komunikacji miejskiej o długości od 10 m do 10,70 m. Opcja III Dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego, niskopodłogowego autobusu o napędzie elektrycznym do komunikacji miejskiej o długości od 17,5 m do 18,75 m. Zadanie współfinansowane ze środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Priorytetu: III: „Fundusze Europejskie na rozwój mobilności miejskiej na Mazowszu, Działania: 3.1: „Mobilność miejska” programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza 2021-2027. Przeprowadzono wstępne konsultacje rynkowe.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144910 Elektrobusse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 11 szt. fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów o napędzie elektrycznym do komunikacji miejskiej, 7 szt. o długości od 10 m do 10,70 m i 4 szt. o długości od 17,5 m do 18,75 m. Zakres podstawowy Dostawa fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów o napędzie elektrycznym do komunikacji miejskiej: 7 szt. o długości od 10 m do 10,70 m i 4 szt. o długości od 17,5 m do 18,75 m. Opcja I Dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego, niskopodłogowego autobusu o napędzie elektrycznym do komunikacji miejskiej o długości od 10 m do 10,70 m. Opcja II Dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów o napędzie elektrycznym do komunikacji miejskiej o długości od 10 m do 10,70 m. Opcja III Dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego, niskopodłogowego autobusu o napędzie elektrycznym do komunikacji miejskiej o długości od 17,5 m do 18,75 m.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja I Dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego, niskopodłogowego autobusu o napędzie elektrycznym do komunikacji miejskiej o długości od 10 m do 10,70 m. Opcja II Dostawa 2 sztuk fabrycznie nowych, niskopodłogowych autobusów o napędzie elektrycznym do komunikacji miejskiej o długości od 10 m do 10,70 m. Opcja III Dostawa 1 sztuki fabrycznie nowego, niskopodłogowego autobusu o napędzie elektrycznym do komunikacji miejskiej o długości od 17,5 m do 18,75 m.