See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez stawu biodrowego i innych implantów ortopedycznych oraz zestawu do plastyki ACL dla Brzeskiego Centrum Medycznego w Brzegu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa endoprotez stawu biodrowego i innych implantów ortopedycznych dla Brzeskiego Centrum Medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo -ilościową wraz z parametrami techniczno- użytkowymi, stanowią Załączniki od nr 2.1-2.3 do SWZ - formularze asortymentowo-cenowe, zamieszczone na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung: 359854-2025
Interne Kennung: PN/3/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141700 Orthopädische Ausstattung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate, 33183200 Orthopädische Prothesen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Dostawa endoprotez bezcementowych oraz bipolarnych stawu biodrowego - wg załącznika nr 2.1 do SWZ;
Beschreibung: Pakiet nr 1 - Dostawa endoprotez bezcementowych oraz bipolarnych stawu biodrowego - wg załącznika nr 2.1 do SWZ; Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa endoprotez stawu biodrowego bezcementowych oraz bipolarnych dla Brzeskiego Centrum Medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo -ilościową wraz z parametrami techniczno- użytkowymi, stanowi Załącznik nr 2.1 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Dostawa zestawu do złamań okołoprotezowych - wg załącznika nr 2.2 do SWZ;
Beschreibung: Pakiet nr 2 - Dostawa zestawu do złamań okołoprotezowych - wg załącznika nr 2.2 do SWZ; Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa endoprotez stawu biodrowego i innych implantów ortopedycznych dla Brzeskiego Centrum Medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo -ilościową wraz z parametrami techniczno- użytkowymi, stanowi Załącznik nr 2.2 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 -Dostawa zestawu do plastyki ACL - wg załącznika nr 2.3 do SWZ;
Beschreibung: Pakiet nr 3 -Dostawa zestawu do plastyki ACL - wg załącznika nr 2.3 do SWZ; Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa do plastyki ACL dla Brzeskiego Centrum Medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację asortymentowo -ilościową wraz z parametrami techniczno- użytkowymi, stanowi Załącznik nr 2.3 do SWZ - formularz asortymentowo-cenowy, zamieszczony na stronie prowadzonego postępowania: https://e-ProPublico.pl/ .Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interne Kennung: Część nr 3