See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stichting Dynamiek Scholengroep – Schoonmaakdiensten – Onderhandeling
Beschreibung: De opdracht T114191 NU Dynamiek - Schoonmaakdiensten KC de Stip heeft niet geleid tot inschrijvingen. Na onderhandeling is overeengekomen tot het verstrekken van schoonmaakdiensten gedurende 10 jaar. Schoonmaakdiensten gedurende 10 jaar
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919300 Reinigung von Schulen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De opdracht is eerder uitgezet via het DAS T7168 DAS OIG Schoonmaakdiensten, namelijk T114191 NU Dynamiek - Schoonmaakdiensten KC de Stip zonder resultaat. De reden voor de toepassing van de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande bekendmaking is dat er geen / geen geschikte inschrijvingen zijn ingediend. Voor de onderhandeling zijn de oorspronkelijke voorwaarden van de overheidsopdracht niet wezenlijk gewijzigd. Schoonmaakdiensten voor locatie KC de Stip gedurende 10 jaar.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1