2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bouwkundig en Installatietechnisch onderhoud - Provincie Overijssel
Beschreibung: Provincie Overijssel is voornemens een aanbesteding te starten voor het uitvoeren van preventief en correctief onderhoud aan gebouwgebonden installaties en klein bouwkundig onderhoud binnen haar gebouwenportefeuille. De provincie zoekt een professionele en deskundige partner die op zowel operationeel als tactisch niveau bijdraagt aan het waarborgen van een veilige, functionele en comfortabele omgeving voor bezoekers, medewerkers en samenwerkingspartners. De opdrachtnemer draagt zorg voor het planmatig en storingsgericht onderhouden van de installaties, waarbij het uitgangspunt is om storingen en uitval zoveel mogelijk te voorkomen door een proactieve aanpak. Onderdeel van de opdracht is het tijdig herstellen van defecten, het signaleren van risico's en verbeterkansen, en het adviseren over vervanging van verouderde of versleten assets. Daarbij wordt verwacht dat de opdrachtnemer actief bijdraagt aan de verbetering en verduurzaming van gebouwen en technische installaties. 14,5 miljoen
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Twee-fasen om administratieve lasten te beperken
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45259000 Reparatur und Wartung von Anlagen, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: B, E& W onderhoud NTB
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Installaties die vervangen moeten worden
Los: LOT-0002
Titel: Vervangingen B,E&W-installaties
Beschreibung: Vervanging van de installaties op afroep =
Interne Kennung: 2
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45350000 Maschinentechnische Installationen, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
490665-2026 - Competition
Netherlands – Repair and maintenance services of building installations – Bouwkundig en Installatietechnisch onderhoud - Provincie Overijssel
Prior information notice or a periodic indicative notice used as a call for competition – standard regime
Services - Works
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
Main features of the procedure: Twee-fasen om administratieve lasten te beperken
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations
Additional classification (cpv): 45259000 Repair and maintenance of plant, 45350000 Mechanical installations, 50710000 Repair and maintenance services of electrical and mechanical building installations
5. Lot
Lot: LOT-0001
Description: B, E& W onderhoud NTB
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Installaties die vervangen moeten worden
Lot: LOT-0002
Title: Vervangingen B,E&W-installaties
Internal identifier: 2
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45300000 Building installation work
Additional classification (cpv): 45315100 Electrical engineering installation works, 45350000 Mechanical installations, 71334000 Mechanical and electrical engineering services