See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: KU.241/pn17_2026/JR - Sukcesywne dostawy części zamiennych do autobusów Solaris na okres 18 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do autobusów Solaris na okres 18 miesięcy na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 276248-2026
Interne Kennung: KU.241/pn17_2026/JR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy części zamiennych do autobusów Solaris na okres 18 miesięcy na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia