2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer parkeergarages
Beschreibung: Op een deel van het parkeerareaal van de gemeente Hoorn is regulering van toepassing. De twee parkeergarages ‘t Jeudje en Schouwburg Het Park maken hier ook deel van uit. ‘t Jeudje is een ondergrondse Parkeergarage gelegen aan de Vollerswaal 61A, 1621 GD te Hoorn en beschikt over 340 plaatsen waarvan 220 openbare plaatsen en 120 plaatsen voor bewoners in een voor openbaar gebruik afgesloten gedeelte van de garage. Parkeergarage Schouwburg Het Park, gesitueerd aan de Westerdijk 4, 1621 LE te Hoorn heeft 120 openbare plaatsen. Deze parkeergarage doet tevens dienst als parkeergelegenheid voor bezoekers van de Schouwburg. Gemeente Hoorn is eigenaar van garages ‘t Jeudje en Schouwburg Het Park. De exploitatie is in eigen beheer en het operationeel beheer wordt uitgevoerd door derden. Structureel zijn er een aantal onderwerpen die de gemeente wil door ontwikkelen om een verbetering in de kwaliteit en het exploitatieresultaat te bereiken. De gemeente Hoorn zoekt een opdrachtnemer waarmee ee Zie inschrijfleidraad
Interne Kennung: CM00509
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98351000 Verwaltung von Parkplätzen/-häusern
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente Hoorn is ook een parkeergebouw in de nabijheid van station Hoorn aan het ontwikkelen. Wanneer dit parkeergebouw wordt geopend is nu nog onduidelijk. Naar verwachting is dit in 2029 of 2030. Een deel van dit gebouw is bestemd voor fiets parkeren. Dit zal in een kelder worden gerealiseerd en het beheer hiervan zal wordt verzorgt door NS. Voor het beheer voor het auto parkeren, ongeveer 500 auto’s, moeten er nog besluiten genomen worden. Wanneer besloten wordt dit in eigen beheer te doen dan wordt het beheer in opdracht gegeven aan de onderneming waaraan ook deze aanbesteding in opdracht wordt gegeven. Daarom wordt er ook van u gevraagd om een openbegroting in te dienen voor alle werkzaamheden aan beide parkeergarages. Deze open begroting zal als onderlegger dienen voor het in opdracht geven van het beheer van deze nieuwe garage.
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: CM00509
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98351000 Beheersdiensten van parkeerruimte
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: