See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli laboratoryjnych niezbędnych do doposażenia sal dydaktyczno-naukowych Wydziału Nauk Medycznych przy ul. Medyków 18 w Katowicach.
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego mebli laboratoryjnych. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 2 pakiety: Pakiet nr 1 – wentylowana szafa do przechowywania próbek biologicznych Pakiet nr 2 – stoły i siedziska laboratoryjne 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych – na wybrany pakiet. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub wszystkie części (pakiety). 3. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2 do SWZ) oraz Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3.1-3.2 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung: 413762-2025
Interne Kennung: RZP/PN/48/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 – wentylowana szafa do przechowywania próbek biologicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego wentylowanej szafy do przechowywania próbek biologicznych 2. Kody zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV): 39180000-7 Meble laboratoryjne 3. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2 do SWZ) oraz Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3.1. do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 1 – wentylowana szafa do przechowywania próbek biologicznych
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 – stoły i siedziska laboratoryjne
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa na rzecz Zamawiającego stołów i siedzisk laboratoryjnych. 2. Kody zgodnie ze Wspólnym Słownikiem Zamówień (CPV): 39180000-7 Meble laboratoryjne 3. Przedmiot zamówienia należy zrealizować w oparciu o założenia określone w opisie przedmiotu zamówienia zawartym w Specyfikacji asortymentowo-cenowej (załącznik nr 2 do SWZ) oraz Specyfikacji technicznej (załącznik nr 3.2. do SWZ).
Interne Kennung: Pakiet nr 2 – stoły i siedziska laboratoryjne