See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego Nr 4 w Bytomiu, Al. Legionów 10. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik Nr 1A (Formularz asortymentowo – cenowy) do SWZ. Informacje w zakresie zasad realizacji dostawy, warunków gwarancji oraz wynagrodzenia zawiera Załącznik Nr 6 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
Interne Kennung: DZP-29/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Pakiet nr 26 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Pakiet nr 27 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 33 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Pakiet nr 34 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Pakiet nr 35 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Pakiet nr 36 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 37 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 38 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Pakiet nr 39 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Pakiet nr 40 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Pakiet nr 41 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Pakiet nr 42 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Pakiet nr 43 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Pakiet nr 44 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Pakiet nr 45 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Pakiet nr 46 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Pakiet nr 47 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Pakiet nr 48 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Pakiet nr 49 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Pakiet nr 50 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Pakiet nr 51 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Pakiet nr 52 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Pakiet nr 53 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Pakiet nr 54 - Dostawa leków programowych, onkologicznych, płynów infuzyjnych, erytropoetyny oraz kontrastów
Interne Kennung: DZP-29/2026 - Pakiet nr 54