See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realizacja usług medycznych zgodnie z regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług medycznych zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna (zwany dalej RPPZ) w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia.”. 2. Przedmiot zamówienia składa się z siedmiu części. Każda z części obejmuje realizację PKRK (tzn. program kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej) na określonym terenie województwa pomorskiego: Część 1- obszar obejmujący powiaty: Słupsk (grodzki), słupski (ziemski), lęborski Część 2- obszar obejmujący powiaty: pucki, Gdynia (grodzki), Sopot (grodzki) Część 3 - obszar obejmujący powiaty: wejherowski, kartuski Część 4 - obszar obejmujący powiaty: bytowski, kościerski Część 5 - obszar obejmujący powiaty: starogardzki, gdański (ziemski) Część 6 - obszar obejmujący powiaty: człuchowski, chojnicki Część 7 - obszar obejmujący powiaty: nowodworski, malborski, sztumski, kwidzyński. Realizacja zadań w ramach PKRK na każdym z tych obszarów obejmuje takie same zadania. Rehabilitacja kardiologiczna w ramach PROJEKTU (tzn. projekt „Na układy są rady. Profilaktyka układu krążenia”) to kompleksowy program obejmujący diagnostykę, trening fizyczny, modyfikację czynników ryzyka, edukację i wsparcie psychologiczne i konsultacje kardiologiczne (zwane dalej: PROGRAM). Funkcję REALIZATORA będzie pełnił Wykonawca i będzie odpowiedzialny za rekrutację do PROJEKTU. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany OPZ) wraz z załącznikami. Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami. 3. W związku z realizacją zamówienia, na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca i podwykonawca zatrudniał osoby skierowane do realizacji zamówienia na stanowisku – Opiekun Pacjenta na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy. 1) Zamawiający będzie uprawniony do kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia osób, którym zostanie powierzona realizacja Przedmiotu umowy oraz w przypadku stwierdzenia naruszania przez Wykonawcę obowiązku, do zawiadomienia Państwowej Inspekcji Pracy o takiej okoliczności, 2) W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie Wykonawca przedłoży Zamawiającemu dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w/w czynności w trakcie realizacji zamówienia. 3) W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie zatrudnienia na umowę o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę Zamawiający uprawniony jest do powiadomienia właściwego inspektoratu pracy i zwrócenia się o przeprowadzenie przez niego kontroli w tym zakresie. 4. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 5. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 6. Źródło finansowania: środki na podstawie umowy nr FEPM.05.05-IZ.00-0002/25, tytuł projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia” zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej — rehabilitacja kardiologiczna (RPPZ).
Interne Kennung: D10.251.37.C.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Główne aspekty procedury: Art. 359 pkt. 1 ustawy Pzp- Postępowanie o udzielenie zamówienia na usługi społeczne prowadzone jest zgodnie z art. 359 pkt. 1 ustawy Pzp. Zamawiający stosuje tryb właściwy dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne- tryb przetargu nieograniczonego. Podstawa prawna: ustawa z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych (Pzp) oraz przepisy wykonawcze do tej ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten, 85121231 Dienstleistungen von Kardiologen, 85121270 Dienstleistungen von Psychiatern oder Psychologen, 85142100 Physiotherapiedienste, 85312500 Rehabilitation, 85140000 Diverse Dienstleistungen im Gesundheitswesen, 85150000 Dienstleistungen im Bereich medizinische Bildverarbeitung, 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- Realizacja usług medycznych zgodnie z regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług medycznych zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna (zwany dalej RPPZ) w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia.”. 2. Część 1 obejmuje realizację PKRK (tzn. program kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej) na terenie województwa pomorskiego na obszarze powiatów Słupsk (grodzki), słupski (ziemski), lęborski. Rehabilitacja kardiologiczna w ramach PROJEKTU (tzn. projekt „Na układy są rady. Profilaktyka układu krążenia”) to kompleksowy program obejmujący diagnostykę, trening fizyczny, modyfikację czynników ryzyka, edukację i wsparcie psychologiczne i konsultacje kardiologiczne (zwane dalej: PROGRAM). Funkcję REALIZATORA będzie pełnił Wykonawca i będzie odpowiedzialny za rekrutację do PROJEKTU. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany OPZ) wraz z załącznikami. Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami. 3. W związku z realizacją zamówienia, na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca i podwykonawca zatrudniał osoby skierowane do realizacji zamówienia na stanowisku – Opiekun Pacjenta. na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy. 1) Zamawiający będzie uprawniony do kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia osób, którym zostanie powierzona realizacja Przedmiotu umowy oraz w przypadku stwierdzenia naruszania przez Wykonawcę obowiązku, do zawiadomienia Państwowej Inspekcji Pracy o takiej okoliczności, 2) W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie Wykonawca przedłoży Zamawiającemu dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w/w czynności w trakcie realizacji zamówienia. 3) W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie zatrudnienia na umowę o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę Zamawiający uprawniony jest do powiadomienia właściwego inspektoratu pracy i zwrócenia się o przeprowadzenie przez niego kontroli w tym zakresie. 4. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 5. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 6. Źródło finansowania: środki na podstawie umowy nr FEPM.05.05-IZ.00-0002/25, tytuł projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia” zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej — rehabilitacja kardiologiczna (RPPZ).
Interne Kennung: D10.251.37.C.2026 - część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2- Realizacja usług medycznych zgodnie z regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług medycznych zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna (zwany dalej RPPZ) w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia.”. 2. Część 2 obejmuje realizację PKRK (tzn. program kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej) na terenie województwa pomorskiego na obszarze powiatów: pucki, Gdynia (grodzki), Sopot (grodzki) . Rehabilitacja kardiologiczna w ramach PROJEKTU (tzn. projekt „Na układy są rady. Profilaktyka układu krążenia”) to kompleksowy program obejmujący diagnostykę, trening fizyczny, modyfikację czynników ryzyka, edukację i wsparcie psychologiczne i konsultacje kardiologiczne (zwane dalej: PROGRAM). Funkcję REALIZATORA będzie pełnił Wykonawca i będzie odpowiedzialny za rekrutację do PROJEKTU. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany OPZ) wraz z załącznikami. Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami. 3. W związku z realizacją zamówienia, na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca i podwykonawca zatrudniał osoby skierowane do realizacji zamówienia na stanowisku – Opiekun Pacjenta. na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy. 1) Zamawiający będzie uprawniony do kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia osób, którym zostanie powierzona realizacja Przedmiotu umowy oraz w przypadku stwierdzenia naruszania przez Wykonawcę obowiązku, do zawiadomienia Państwowej Inspekcji Pracy o takiej okoliczności, 2) W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie Wykonawca przedłoży Zamawiającemu dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w/w czynności w trakcie realizacji zamówienia. 3) W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie zatrudnienia na umowę o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę Zamawiający uprawniony jest do powiadomienia właściwego inspektoratu pracy i zwrócenia się o przeprowadzenie przez niego kontroli w tym zakresie. 4. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 5. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 6. Źródło finansowania: środki na podstawie umowy nr FEPM.05.05-IZ.00-0002/25, tytuł projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia” zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej — rehabilitacja kardiologiczna (RPPZ).
Interne Kennung: D10.251.37.C.2026- część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3- Realizacja usług medycznych zgodnie z regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług medycznych zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna (zwany dalej RPPZ) w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia.”. 2. Część 3 obejmuje realizację PKRK (tzn. program kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej) na terenie województwa pomorskiego na obszarze powiatów: wejherowski, kartuski . Rehabilitacja kardiologiczna w ramach PROJEKTU (tzn. projekt „Na układy są rady. Profilaktyka układu krążenia”) to kompleksowy program obejmujący diagnostykę, trening fizyczny, modyfikację czynników ryzyka, edukację i wsparcie psychologiczne i konsultacje kardiologiczne (zwane dalej: PROGRAM). Funkcję REALIZATORA będzie pełnił Wykonawca i będzie odpowiedzialny za rekrutację do PROJEKTU. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany OPZ) wraz z załącznikami. Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami. 3. W związku z realizacją zamówienia, na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca i podwykonawca zatrudniał osoby skierowane do realizacji zamówienia na stanowisku – Opiekun Pacjenta. na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy. 1) Zamawiający będzie uprawniony do kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia osób, którym zostanie powierzona realizacja Przedmiotu umowy oraz w przypadku stwierdzenia naruszania przez Wykonawcę obowiązku, do zawiadomienia Państwowej Inspekcji Pracy o takiej okoliczności, 2) W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie Wykonawca przedłoży Zamawiającemu dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w/w czynności w trakcie realizacji zamówienia. 3) W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie zatrudnienia na umowę o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę Zamawiający uprawniony jest do powiadomienia właściwego inspektoratu pracy i zwrócenia się o przeprowadzenie przez niego kontroli w tym zakresie. 4. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 5. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 6. Źródło finansowania: środki na podstawie umowy nr FEPM.05.05-IZ.00-0002/25, tytuł projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia” zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej — rehabilitacja kardiologiczna (RPPZ).
Interne Kennung: D10.251.37.C.2026- część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4- Realizacja usług medycznych zgodnie z regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług medycznych zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna (zwany dalej RPPZ) w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia.”. 2. Część 4 obejmuje realizację PKRK (tzn. program kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej) na terenie województwa pomorskiego na obszarze powiatów: bytowski, kościerski . Rehabilitacja kardiologiczna w ramach PROJEKTU (tzn. projekt „Na układy są rady. Profilaktyka układu krążenia”) to kompleksowy program obejmujący diagnostykę, trening fizyczny, modyfikację czynników ryzyka, edukację i wsparcie psychologiczne i konsultacje kardiologiczne (zwane dalej: PROGRAM). Funkcję REALIZATORA będzie pełnił Wykonawca i będzie odpowiedzialny za rekrutację do PROJEKTU. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany OPZ) wraz z załącznikami. Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami. 3. W związku z realizacją zamówienia, na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca i podwykonawca zatrudniał osoby skierowane do realizacji zamówienia na stanowisku – Opiekun Pacjenta. na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy. 1) Zamawiający będzie uprawniony do kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia osób, którym zostanie powierzona realizacja Przedmiotu umowy oraz w przypadku stwierdzenia naruszania przez Wykonawcę obowiązku, do zawiadomienia Państwowej Inspekcji Pracy o takiej okoliczności, 2) W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie Wykonawca przedłoży Zamawiającemu dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w/w czynności w trakcie realizacji zamówienia. 3) W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie zatrudnienia na umowę o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę Zamawiający uprawniony jest do powiadomienia właściwego inspektoratu pracy i zwrócenia się o przeprowadzenie przez niego kontroli w tym zakresie. 4. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 5. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 6. Źródło finansowania: środki na podstawie umowy nr FEPM.05.05-IZ.00-0002/25, tytuł projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia” zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej — rehabilitacja kardiologiczna (RPPZ).
Interne Kennung: D10.251.37.C.2026- część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5- Realizacja usług medycznych zgodnie z regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług medycznych zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna (zwany dalej RPPZ) w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia.”. 2. Część 5 obejmuje realizację PKRK (tzn. program kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej) na terenie województwa pomorskiego na obszarze powiatów: starogardzki, gdański (ziemski) . Rehabilitacja kardiologiczna w ramach PROJEKTU (tzn. projekt „Na układy są rady. Profilaktyka układu krążenia”) to kompleksowy program obejmujący diagnostykę, trening fizyczny, modyfikację czynników ryzyka, edukację i wsparcie psychologiczne i konsultacje kardiologiczne (zwane dalej: PROGRAM). Funkcję REALIZATORA będzie pełnił Wykonawca i będzie odpowiedzialny za rekrutację do PROJEKTU. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany OPZ) wraz z załącznikami. Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami. 3. W związku z realizacją zamówienia, na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca i podwykonawca zatrudniał osoby skierowane do realizacji zamówienia na stanowisku – Opiekun Pacjenta. na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy. 1) Zamawiający będzie uprawniony do kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia osób, którym zostanie powierzona realizacja Przedmiotu umowy oraz w przypadku stwierdzenia naruszania przez Wykonawcę obowiązku, do zawiadomienia Państwowej Inspekcji Pracy o takiej okoliczności, 2) W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie Wykonawca przedłoży Zamawiającemu dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w/w czynności w trakcie realizacji zamówienia. 3) W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie zatrudnienia na umowę o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę Zamawiający uprawniony jest do powiadomienia właściwego inspektoratu pracy i zwrócenia się o przeprowadzenie przez niego kontroli w tym zakresie. 4. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 5. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 6. Źródło finansowania: środki na podstawie umowy nr FEPM.05.05-IZ.00-0002/25, tytuł projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia” zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej — rehabilitacja kardiologiczna (RPPZ).
Interne Kennung: D10.251.37.C.2026-część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6- Realizacja usług medycznych zgodnie z regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług medycznych zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna (zwany dalej RPPZ) w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia.”. 2. Część 6 obejmuje realizację PKRK (tzn. program kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej) na terenie województwa pomorskiego na obszarze powiatów: człuchowski, chojnicki. Rehabilitacja kardiologiczna w ramach PROJEKTU (tzn. projekt „Na układy są rady. Profilaktyka układu krążenia”) to kompleksowy program obejmujący diagnostykę, trening fizyczny, modyfikację czynników ryzyka, edukację i wsparcie psychologiczne i konsultacje kardiologiczne (zwane dalej: PROGRAM). Funkcję REALIZATORA będzie pełnił Wykonawca i będzie odpowiedzialny za rekrutację do PROJEKTU. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany OPZ) wraz z załącznikami. Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami. 3. W związku z realizacją zamówienia, na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca i podwykonawca zatrudniał osoby skierowane do realizacji zamówienia na stanowisku – Opiekun Pacjenta. na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy. 1) Zamawiający będzie uprawniony do kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia osób, którym zostanie powierzona realizacja Przedmiotu umowy oraz w przypadku stwierdzenia naruszania przez Wykonawcę obowiązku, do zawiadomienia Państwowej Inspekcji Pracy o takiej okoliczności, 2) W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie Wykonawca przedłoży Zamawiającemu dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w/w czynności w trakcie realizacji zamówienia. 3) W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie zatrudnienia na umowę o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę Zamawiający uprawniony jest do powiadomienia właściwego inspektoratu pracy i zwrócenia się o przeprowadzenie przez niego kontroli w tym zakresie. 4. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 5. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 6. Źródło finansowania: środki na podstawie umowy nr FEPM.05.05-IZ.00-0002/25, tytuł projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia” zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej — rehabilitacja kardiologiczna (RPPZ).
Interne Kennung: D10.251.37.C.2026- część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7- Realizacja usług medycznych zgodnie z regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia”.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja usług medycznych zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej – rehabilitacja kardiologiczna (zwany dalej RPPZ) w ramach projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia.”. 2. Część 7 obejmuje realizację PKRK (tzn. program kompleksowej rehabilitacji kardiologicznej) na terenie województwa pomorskiego na obszarze powiatów: nowodworski, malborski, sztumski, kwidzyński.. Rehabilitacja kardiologiczna w ramach PROJEKTU (tzn. projekt „Na układy są rady. Profilaktyka układu krążenia”) to kompleksowy program obejmujący diagnostykę, trening fizyczny, modyfikację czynników ryzyka, edukację i wsparcie psychologiczne i konsultacje kardiologiczne (zwane dalej: PROGRAM). Funkcję REALIZATORA będzie pełnił Wykonawca i będzie odpowiedzialny za rekrutację do PROJEKTU. Szczegółowy zakres oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1A do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany OPZ) wraz z załącznikami. Warunki realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami. 3. W związku z realizacją zamówienia, na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga, aby Wykonawca i podwykonawca zatrudniał osoby skierowane do realizacji zamówienia na stanowisku – Opiekun Pacjenta. na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy. 1) Zamawiający będzie uprawniony do kontroli spełniania przez Wykonawcę wymagań dotyczących zatrudnienia osób, którym zostanie powierzona realizacja Przedmiotu umowy oraz w przypadku stwierdzenia naruszania przez Wykonawcę obowiązku, do zawiadomienia Państwowej Inspekcji Pracy o takiej okoliczności, 2) W trakcie realizacji zamówienia na każde wezwanie Zamawiającego w wyznaczonym w tym wezwaniu terminie Wykonawca przedłoży Zamawiającemu dowody w celu potwierdzenia spełnienia wymogu zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwykonawcę osób wykonujących w/w czynności w trakcie realizacji zamówienia. 3) W razie jakichkolwiek wątpliwości odnośnie zatrudnienia na umowę o pracę przez Wykonawcę lub podwykonawcę Zamawiający uprawniony jest do powiadomienia właściwego inspektoratu pracy i zwrócenia się o przeprowadzenie przez niego kontroli w tym zakresie. 4. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 5. W związku z realizacją zamówienia Zamawiający nie przewiduje obowiązku osobistego wykonania kluczowych zadań zamówienia. 6. Źródło finansowania: środki na podstawie umowy nr FEPM.05.05-IZ.00-0002/25, tytuł projektu „Na układy są rady. Profilaktyka chorób układu krążenia” zgodnie z Regionalnym programem polityki zdrowotnej — rehabilitacja kardiologiczna (RPPZ).
Interne Kennung: D10.251.37.C.2026-część 7